Як визначити дитини в школу.

Школа - це важливий етап життя і розвитку дитини. Тому батьки ще на етапі запису свого сина чи дочки в школу повинні вибрати відповідне навчальний заклад. Існує певний порядок дій при запису дітей в перший клас, який батьки повинні дотримуватися.
Інструкція
1
Вирішіть, в яку школу піде вчитися ваша дитина. Ви можете вибрати як навчальний заклад, який знаходиться найближче вашому дому, так і гімназію з поглибленим вивченням окремих предметів у віддаленому від вас районі. Щоб познайомитися з різними школами, відвідайте дні відкритих дверей для батьків, які багато навчальних закладів проводять в березні або квітні. Але врахуйте, що вашої дитини зобов'язані прийняти тільки в школу, до якої належить ваш будинок, тобто найближчу. В інших навчальних закладах просто може не вистачити місць.
2
Дізнайтеся, чи готовий ваш дитина до школи. Деякі навчальні заклади проводять співбесіди дітей, щоб дізнатися, чи здатні вони психологічно і фізично впоратися з навчальними навантаженнями. Врахуйте і вік своєї дитини. На момент вступу в перший клас йому повинно бути не менше шести з половиною років. У більш ранньому віці навіть при розвинутому інтелекті і навичках у нього можуть виникнути проблеми з навчанням.
3
Проведіть медичний огляд дитини. Перед школою для дитини в його дитячій поліклініці оформляється спеціальна медична карта, яка пізніше передається в школу. Крім педіатра, дитини оглядають та інші фахівці, наприклад, невропатолог і окуліст.
4
Подайте заяву на зарахування в обрану школу. Для цього прийдіть до директора навчального закладу 1 квітня поточного року або пізніше. Візьміть з собою медичну карту дитини, її свідоцтво про народження і свій паспорт. Брати з собою дитину не обов'язково.
Зверніть увагу
Державна школа не може вимагати з батьків вступників дітей грошових виплат. Також незаконні і вступні іспити до першого класу. Якщо ви стикаєтеся з подібними ситуаціями, звертайтеся до районного відділу освіти для впливу на школу.