Як надіти ковпак.

Ковпаки носять не тільки казкові персонажі. Звичайно, без цього предмета важко уявити собі Діда-Мороза, гнома або Буратіно. Такі шапки видозмінюються, кочують з дитячого в жіночий гардероб і назад, але практично не виходять з моди. Носити їх можна по-різному. Все залежить від довжини ковпака, товщини матеріалу, кількості помпонів і вашого настрою. Словом, купивши або зв'язавши таку шапку, ви можете змінювати свій зовнішній вигляд кілька разів на дню.
Вам знадобиться
  • - шапка-ковпак;
  • - голка з ниткою;
  • - брошка;
  • - підходяща по стилю одяг.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що сучасна мода допускає змішання стилів, носити ковпак все-таки можна не з всякій одягом і не в будь-якій обстановці. Для офіційних заходів, де доречні виключно строгий діловий костюм або вечірній туалет, виберіть інший головний убір. У всіх інших ситуаціях носити таку шапку можна. Навіть класичного пальто подібне доповнення додасть радісний і пустотливий вигляд. Відмінно буде виглядати ковпак зі спортивною курткою або светром. Звичайно, якщо ви йдете на вечірку, то не повинні виглядати так, як на тренуванні. Доповніть свій наряд яким-небудь не зовсім традиційним для спорту предметом - надіньте коротку спідницю, високі чоботи і т.д.
2
Довгий ковпак загорніть. Можна зробити один широкий відворот, особливо якщо шапка пов'язана з товстих ниток. Якщо відворот добре тримається, залиште його як є. Але можна прихопити його двома-трьома непомітними стібками або навіть заколоти підходящої по стилю невеликої брошкою. Тонкий ковпак краще закатати. Постарайтеся, щоб рулик вийшов рівним. Низ можна також зібрати «гармошкою» на лобі. У цьому випадку без брошки вам не обійтися.
3
Якщо ковпак дуже довгий, зв'яжіть його вузлом. Кінчик з помпоном або пензликом можна перекинути вперед або назад. Він може звисати і в сторону. Спробуйте надіти ковпак рівно або трохи набакир. Подивіться, як він буде краще виглядати.
4
Дуже зручний ковпак з великим помпоном. Прикраса створює додатковий центр ваги, тому шапка краще тримає форму. Якщо ваш головний убір закінчується декількома пензликами, нитки можна пов'язати вузлом або зробити з них кілька бантів.
Корисна порада
Як доповнення до такої шапці підійдуть довгий шарф, рукавички або мітенки того ж кольору і в тому ж стіле.Несмотря на гадану універсальність, ковпак підходить все-таки не всім жінкам. Якщо ви вважаєте себе дуже серйозною і не схильні до кокетування, підберіть капелюшок або шапку іншого типу. Кокетка, пустунки або записна модниця може носити ковпак з будь-яким одягом і не виглядати в ньому безглуздо. У будь-якому випадку головний убір повинен відповідати характеру і манері поведінки.