Як відстежити посилку з Китаю. відстежити посилку за трек коду з Китаю.

В умовах широкого розповсюдження інтернету росіяни отримали доступ на китайські інтернет-аукціони і в магазини з низькими цінами. Товари, придбані подібним чином, доставляються поштою, і покупець при бажанні може відстежувати проходження посилки по території Китаю та Росії.
Інструкція
1
Дізнайтеся трек-код своєї посилки. Це індивідуальний номер, який присвоюється міжнародним поштовим відправленням. Вам його може повідомити той, хто відправляв посилку, наприклад, відправивши номер в СМС або електронною поштою.
2
Знайдіть інтернет-сайт, на якому ви зможете перевірити місце розташування вашої посилки. Наприклад, ви можете використовувати такий інформативний ресурс, як Post-Tracker. На його сайті з інтерфейсом російською мовою введіть у рядок пошуку трек-код посилки, а потім натисніть на кнопку перевірки. Система видасть вам інформацію про те, чи знаходиться поштове відправлення на території Китаю або воно вже потрапило в Росію.
3
Зареєструйтеся на сайті Post-Tracker, і ви зможете отримувати регулярні повідомлення про те, де знаходиться ваша посилка. Також за додаткову плату ви можете замовити СМС-повідомлення. Оплата здійснюється на сайті за допомогою банківської карти.
4
Якщо ви хочете дізнатися про те, де знаходиться посилка, максимально швидко, шукайте дані на сайтах самих поштових служб. Інтернет-сервіси з узагальненою інформацією оновлюють статус посилки тільки раз на добу. Поки поштове відправлення не пересіло митницю, ви зможете дізнатися про його місцезнаходження на сайті Пошти Китаю або Пошти Гонконгу, якщо інтернет-магазин зареєстрований в цьому місті, а потім - на порталі Пошти Росії.
5
Скачайте на свій комп'ютер спеціальну програму, яка буде стежити на посилками. Наприклад, таку програму можна знайти на ресурсі TrackChecker. Її можна встановити на комп'ютер або смартфон. Скачування такої програми безкоштовно, і при бажанні ви зможете підключити підтримку російської мови. При використанні програми вам буде необхідно підключення до інтернету. Крім трек-номера потрібно буде вказувати і країну, а також вид поштового зв'язку.