Як надіти чохол на кермо. Аванте 2012 накладки на кермо.

Чохол на руль - відмінний спосіб урізноманітнити зовнішній вигляд свого салону, а заодно забезпечити хороше зчеплення рук з кермом, тим самим покращивши комфорт водіння. Чохол можна купити його в магазині або зробити самостійно.
Інструкція
1
Вийміть контакти, провідні до керма, після чого акуратно зніміть його. У разі якщо на вашому кермі вже є чохол, зніміть його. Акуратно протріть кермо, потім в декілька шарів оберніть кермо харчовою плівкою. Обмотуйте до тих пір, поки вона не перестане бути прозорою. Після цього пригладьте її, щоб позбутися від більшої кількості складок і обклейте скотчем по всій поверхні. Проведіть лінію канцелярським ножем по внутрішній поверхні рульового колеса, прорізавши плівку і скотч. Акуратно зніміть.
2
Розпряміть знятий шар плівки і скотча. Для цього покладіть його на рівну поверхню і розкачайте його качалкою, як тісто. Необхідно випрямити його настільки, наскільки це можливо. Далі перенесіть вийшов трафарет на ватман і обведіть його. Виріжте ватман по контуру, після чого зробіть викрійку з матеріалу, яким ви плануєте обернути кермо. Відзначте по довгому краю кожної сторони по сантиметру і загорніть його. Пропрасуйте згини праскою, розігрітим до середньої температури. Слідкуйте за тим, щоб не спалити матеріал. Після цього виконайте дірки для тасьми. У них вставте металеві зміцнювач - це допоможе запобігти розриву матеріалу при натяжки. Далі зшийте вузькі краю таким чином, щоб матеріал утворював кільце. Накладіть його на кермо, при необхідності розпоріть шов і додайте матеріалу.
3
Одягніть чохол на кермо і щільно затягніть його, протягнувши тесемку через внутрішні отвори. Краще всього використовувати тасьми зі шкіри - вони досить міцні і добре виглядають. Щільно затягніть тесемку і перевірте відсутність складок на рульовому колесі. У разі якщо вони присутні, зніміть чохол і скоректуйте його. Як варіант, ви можете наклеїти на виворіт матеріалу шар поролону товщиною в один-півтора сантиметри. Окрасьте його в колір матеріалу за допомогою маркера - в цьому випадку, навіть якщо поролон буде видно, він не буде кидатися в очі.
4
Накладіть чохол на рульове колесо і ретельно затягніть його, використовуючи тесемку. Після цього встановіть кермо на місце.