Як відкрити капот на класиці.

Власники автомобілів класичних моделей часто стикаються з такими проблемами, як замерзання, несправність або вихід з ладу механізму відкривання замка капота. У таких випадках відкрити капот на класиці можна наступними способами.
Вам знадобиться
  • - дріт;
  • - плоскогубці.
Інструкція
1
Візьміть мідну або сталевий дріт діаметром 1 міліметр, довжиною приблизно 40 сантиметрів. Зігніть кінці дроту так, щоб з одного боку вийшов гачок, а з іншого - петля. Підніміть кут капота з боку водійського місця.
2
Зачепите гачком дроту тросик механізму. Відпустіть капот, потягніть за дріт у бік лівого крила. Одночасно притискайте капот в тому місці, де розташований механізм відкривання. Це необхідно для ослаблення замку. Після таких маніпуляцій капот повинен відкритися.
3
Спробуйте відкрити капот з салону, використовуючи невеликі круглогубці, якщо у вас під рукою немає підходящої дроту. З їх допомогою потягніть сильно (але без ривків) трос в ручці відкривання капота.
4
Якщо капот не відкривається унаслідок обриву тяги, спочатку визначте візуально, в якому місці стався обрив (у замку, у ручки відкривання в салоні автомобіля або десь в середині). У разі якщо тяга порвана у замку, підніміть з одного боку капот і подсуньте під нього невеликий предмет. Для цих цілей підійде, наприклад, дерев'яний брусок.
5
Накиньте гачок дроту на те місце замка, де закріплена тяга. Потягніть за дріт, і капот відкриється.
6
Якщо тяга механізму порвалася десь в середині, зачепите гачком дроту за шматок «сорочки» тяги, що йде до замку, і підтягніть її до себе так, щоб можна було дістати рукою. Потім перехопіть тягу плоскогубцями і знову потягніть.
7
Візьміть плоскогубцями тягу з салону, якщо її обрив стався у ручки відкривання. Щоб відкрити капот, тягніть плоскогубці на себе і одночасно натискайте вгору ручку в салоні. Трохи зусиль, і капот класики буде відкритий.
Зверніть увагу
Взимку тросик механізму відкривання замка капота часто примерзає до пластикової оболонці, і в цьому випадку відкрити капот на морозі дуже важко. Щоб уникнути можливих проблем, зробіть запасний трос з тонкого телефонного дроту і прив'яжіть його до запірного «мови».
Корисна порада
Зручніше відкривати капот з проблемним механізмом вдвох. Одна людина тягне за дріт, інший притискає капот в місці знаходження замку.
Іноді при експлуатації автомобіля може виникнути неприємна проблема - обривається трос замку капота, приєднаний до ручки відкриття в салоні. У такому випадку відкрити капот досить важко. Але все-таки можливо самому, без відвідування сервісного центру.
Вам знадобиться
  • Для того щоб дістатися до замку капота, будуть потрібні плоскогубці, естакада або оглядова яма і ключі для зняття захисту двигуна.
Інструкція
1
Якщо тросик обірваний так, що його видно з салону, то можна спробувати підчепити внутрішню частину троса (Не оплетку) плоскогубцями і, потягнувши її на себе, відкрити замок. Це найбільш простий спосіб відкриття. Але не завжди «щастить» обірвати трос саме так.
2
Якщо тросик обірвався саме під капотом і дістатися до нього з салону не представляється можливим, то необхідно підбиратися до самого замку капота знизу автомобіля. Заведіть машину на естакаду або оглядову яму так, щоб мати вільний доступ до підкапотному простору. За допомогою двох ключів зніміть захист картера двигуна.
3
Зніміть пильовик двигуна з передніх кріплень. Відігніть його вниз. Просуньте руку поруч з радіатором до замка капота. Рукою (або викруткою, якщо руку не вдається просунути) сильно натисніть на засувку замку вліво по ходу руху автомобіля. Замок відкриється.
Корисна порада
Регулярно змащуйте механізм замку капота. Час від часу бризкайте силіконовою змазкою всередину обплетення троса для його більшої рухливості. Це зменшить ймовірність обриву троса замку.