Як визначити місце для свердловини. Як вибрати насос для колодязя.

Дача або город є у багатьох росіян. Це відмінне місце для відпочинку, хоча потрудитися теж доводиться. Для отримання врожаю дуже важливий полив. Відсутність центрального водопостачання на садовій ділянці - часте явище.
Інструкція
1
При виборі місця буріння свердловин для центрального водопостачання група фахівців виконує значний обсяг робіт. Пошук ведеться на великій території. Оцінюються глибина залягання водоносного шару, якість води в ньому, рельєф поверхні і структура ґрунту, проводяться пробні буріння. В результаті вибирається місце, яке задовольняє всім пропонованим вимогам. Визначити місце для свердловини, призначеної для поливу, набагато простіше.
2
Зверніться в спеціалізовану організацію. Уточніть глибину залягання водоносного шару в районі розташування присадибної ділянки. Визначте вартість робіт з буріння. Не забудьте уточнити вартість і технічні характеристики насосного устаткування. Зверніть увагу, що для роботи насосного обладнання необхідно електрику.
3
Вибір місця для буріння свердловини звичайно обмежений територією присадибної ділянки. За його межами краще такі роботи не проводити, оскільки насосне устаткування зазвичай встановлюється в безпосередній близькості від свердловини. Необхідно забезпечити його захист від злодіїв і вандалів, електроживлення та транспортування води до присадибної ділянки, що тягне за собою додаткові витрати.
4
Остерігайтеся розташовувати свердловину поблизу вигрібних ям або садових туалетів. Нечистоти з них можуть потрапити у воду. Необхідно забезпечити під'їзд техніки до місця буріння. Переконайтеся, що в обраному місці відсутні будь-які комунікації. Неприпустимо розташовувати свердловину під лініями електропередач, оскільки висота бурильної установки становить десять метрів. Небажано розташовувати свердловину ближче трьох метрів від будь-яких будівель - це ускладнює проведення робіт.