Як переробити вікно.

На вулиці і на роботі людей постійно переслідують різного роду шуми, тому вдома хочеться тиші і спокою. Якщо вас дратують гул машин, звуки будівництва під вікном або крики з найближчою дитячого майданчика, значить, ваші вікна потребують переробці. Існує безліч видів ізоляції від шуму, вам залишається тільки вибрати той, який підійде для вашого будинку. Також це допоможе утеплити будинок і позбавити його від протягів.
Вам знадобиться
  • Силіконовий герметик, захисна плівка, нові штапики, обраний ущільнювач, різак, клей.
Інструкція
1
Якщо фінанси дозволяють, поставте пластикові вікна. Це самий простий і швидкий спосіб переробити вікно, а результат буде радувати ваш погляд і слух ще дуже довго. Тут важливо не помилитися з вибором склопакета і профілю. Однокамерний пікетники складається з двох стекол. Він може захистити від дощу, вітру і стороннього шуму, якщо вікна у вас не виходять на велику дорогу або перехрестя. Для захисту від сильного шуму, неприємних запахів, а також холоду знадобиться двокамерний склопакет. Це три, герметично з'єднаних між собою скла. З вікнами такого ступеня захисту ви зможете відчувати себе абсолютно спокійно.
2
У випадку, коли купити новий профіль ви не можете, попрацюйте з тими віконними прорізами, що у вас є. Створити конструкцію, яка буде захищати від шуму і холоду не гірше ніж пластикова цілком можна своїми руками. Такого роду переробка обійдеться мінімальними грошовими вкладеннями, її зможе дозволити собі будь-який, хто цінує тишу і тепло.
3
Дійте за двома напрямками: звукоізоляція стекол та утеплення рами. Займаючись стеклами, спершу витягніть штапики. Прозоре полотно покрийте спеціальною захисною плівкою, вона продається на господарських ринках і в магазинах. Штапики поставте нові, а між ними і склом влийте шар силіконового герметика. Виступили надлишки зітріть, поки вони не засохли.
4
Оберіть матеріал, яким будете обробляти рами. Для їх ізоляції широко застосовується цілий ряд якісних ущільнювачів. Наклейте прошарку з гуми або поролону в тих місцях, де рухома частина рами зістиковується з лиштвою, а також між стулками. У цих же цілях використовується пінополіетилен. Зрозуміло, раму потрібно спершу розібрати, проклеїти обраним утеплювачем, а потім знову зібрати. Ущільнювач заздалегідь наріжте вузькими смужками.