Як взяти кредит в Херсоні. взяти кредит готівкою херсон.

Банків в Херсоні багато, але коли з'являється необхідність в кредитних послугах, можна випробувати розгубленість. Адже кредитні програми змінюються, тому що на цьому ринку велика конкуренція. І перш ніж звертатися в конкретний банк, корисно знати хоча б кілька можливостей, пропонованих конкурентами.
Інструкція
1
Звертайтеся в UniCredit Bank, якщо хочете отримати кредит на поточні потреби. Вам повинно бути більше 21 року, але менше 65 років. Обов'язкова умова - резидент України. Проживати треба в Херсоні або іншому українському місті і мати дохід, який дозволить погашати щомісячні платежі. Підготуйте документи: паспорт та копії сторінок, копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду, довідку з місця роботи. Повинна бути вказана посада, дохід за останні півроку з розбивкою по місяцях, запис про відсутність заборгованостей у виплаті заробітної плати. Зателефонуйте за тел. 0-800-500-020 (клавіша 6 в меню автовідповідача). Спеціаліст з кредитування підкаже, які ще є програми для вашого випадку.
2
Якщо потрібен швидкий кредит готівкою, телефонуйте в «Укргазбанк» за безкоштовним тел. 0-800-309-000. За дзвінок не доведеться платити, якщо користуєтеся в Херсоні стаціонарним телефоном. З мобільного телефонуйте за номером 358. У Контакт-центрі розкажуть про поточні умови кредитування. У загальному випадку можна взяти до 20 000 гривень на строк до трьох років.
3
Телефонуйте за тел. 0-800-500-450 в кредитну організацію «ПРАВЕКС-БАНК», якщо бажаєте отримати кредит під заставу квартири або депозиту. Вам дадуть не більше 100 000 грн., Але і не менше 10 000 грн. Погасити кредит необхідно протягом трьох років. Точний список документів дізнаєтеся у консультанта, тому що це залежить від об'єкта застави.
4
Якщо думаєте про покупку автомобіля, звертайтеся в «ПриватБанк» за тел. 0-800-500-003. Рішення приймають за півгодини, причому не потрібно приходити у відділення банку. Питаннями реєстрації машини будуть займатися банківські фахівці, а ви заощадите час. Погашати кредит можна через інтернет.
5
Коли потрібен кредит готівкою до 50 000 грн., Телефонуйте в банк «Фінанси та Кредит» за тел. 0-800-210-110. Тут вікові обмеження - від 25 до 70 років. Фахівці приймають рішення протягом трьох годин, поручителі не потрібні.
6
Представляючи пропозиції розглянутих банків, звертайтеся в інші кредитні організації. Порівнюйте умови - для цього складіть електронну таблицю, щоб все було наочно. Так можна отримати в Херсоні кредит без посередників, які беруть плату за послуги.