Як знайти компанію за назвою.

Знайти адресу або інші дані про компанію не так-то просто, знаючи лише її назва, особливо якщо вона не дуже відома в широких колах. Тим не менш, це здійсненно, причому декількома способами.
Інструкція
1
Відомості про тієї чи іншої компанії, які не є конфіденційними, надають у податковій інспекції. Від вас вимагається направити в інспекцію запит встановленого зразка, а також заплатити державне мито. Проте, однієї назви для НС мало. Потрібно ще знати основний державний реєстраційний номер (ОГРН), присвоєний компанії, а також ідентифікаційний номер платника податків, тобто ІПН.
2
В тому випадку, якщо такими даними ви не маєте, або вам потрібно дізнатися лише адресу підприємства, скористайтеся пошуком за допомогою інтернету. Рекомендується шукати компанію за допомогою таких офіційних сайтів, як, наприклад, www.egrul.ru. Щоб звузити коло пошуку, можна скористатися послугами регіональних сайтів цього ж призначення.
3
Вам потрібно заповнити наявними у вас в наявності даними спеціальну форму на сайті, потім натиснути на кнопку «Знайти». Після цього ви отримаєте виписку, але тільки якщо така компанія діє і даних, внесених вами, достатньо.
4
Зверніться до довідкової міста, в якому діє шукана організація. Однак фірм з однаковою назвою в тій чи іншій місцевості може бути більше однієї. Тоді вам краще заздалегідь дізнатися за допомогою того ж інтернету район розташування фірми, прізвище власника, ну, або на крайній випадок галузь, в якій працює дана організація.
5
Можете придбати спеціалізований друкований каталог і пошукати дані про компанію там або подивитися на інтернет-сайтах, що містять інформацію про ті підприємства, які є в місті. І в друкованих, і в інтернет-каталогах вся інформація систематизована за галузями і за алфавітом, тому шукати вам довго не доведеться (звичайно, якщо компанія фігурує у списку).
6
Якщо ж фірма змінила місце розташування або форму власності, тут справа порядком ускладнюється. Це може говорити про те, що підприємець, який володіє компанією, недобросовестен. Так часто надходять ті, хто ховається від податків або від праведного гніву обдурених клієнтів. В такому випадку краще звернутися в суд самостійно або найняти адвоката, щоб той склав позовну заяву з урахуванням всіх подробиць.
Сьогодні закон допускає реєстрацію однойменних фірм і компаній у різних регіонах країни. Тому на ринку досить багато тезок, серед яких знайти потрібну саме вам компанію тільки по назві скрутно.
Інструкція
1
Для початку озбройтеся терпінням і уважністю, два цих чинника збережуть вам і нерви, і час. Існує чотири найбільш дієвих способу виявити цікавить вас об'єкт: пошук за допомогою податкової інспекції, пошук за допомогою інтернету, пошук за допомогою довідкової служби, і нарешті, пошук за допомогою друкарських видань.
2
Податкова служба Інформація, яка не є строго конфіденційною і не відноситься до розділів комерційної таємниці, може без праці бути надана територіальною інспекцією. В цьому випадку, швидше за все, одного назви буде недостатньо, і від вас зажадають ще й свідоцтво про Державну та ІПН тієї організації, яка вас зацікавила. Складіть стандартний запит, оплатіть державне мито і сміливо відправляйте його в податкову.
3
Інтернет Якщо дізнатися ОГРН та ІПН не представляється можливим, та й нести додаткові витрати по сплаті державного мита ніякого бажання немає, то скористайтеся другим, із запропонованих способів - інтернетом. Зараз є велика кількість сайтів, орієнтованих саме на такі завдання. В таких сайтах існує спеціалізована система запитів, яка швидко і якісно знайде те, що ви шукали.
4
Довідкова служба Тут все дуже просто, треба тільки дізнатися небудь дізнатися район, на території якого розташовується фірма, або ПІБ її власника, ну або як мінімум зону бізнесу.
5
Друковані каталоги Зручна річ для тих, кого не дуже приваблює пошук, при якому потрібна складати ті чи інші запити. При користуванні каталогом пам'ятайте, що система розташування каталогізувати інформації завжди будується за алфавітом і галузям.
6
Якщо ж пошук пов'язаний із судовим розглядом, а компанія просто-напросто пропала або змінила ім'я, то тут не обійтися без допомоги адвоката.