Як перестати боятися за дітей.

Страх відпустити свого малюка в повний небезпек світ порою набуває панічні риси. Думка, що чужі люди не зможуть подбати про крихті належним чином, буквально позбавляє сну. Як щохвилини не боятися за життя своєї дитини?
Інструкція
1
Може бути, малюк здається вам занадто слабким і не самостійним? Але не можна все життя утримувати дитя біля себе. Для взрослеющей особистості дуже важливий момент соціалізації. Необхідне спілкування з однолітками і звикання до навколишнього світу. Замикання на своїй сім'ї, відсутність життєвого досвіду обернуться психологічною травмою з тяжкими наслідками в майбутньому.
2
Постарайтеся тверезо подивитися на свою крихітку. Швидше за все, вас мучать абсолютно безпідставні побоювання. Маленька людина досить розумний і не потребує щохвилинному контролі. Звичайно, необхідно познайомити з можливими труднощами, які можуть очікувати на вулиці. Наприклад, застерегти від розмов з незнайомими людьми, познайомити з правилами дорожнього руху.
3
Сприймайте життя позитивніше. Похмурий песимістичний погляд на світ за вікном тільки збільшить тривожний настрій. Прокидаючись вранці, женіть геть негативні думки. Подумайте, який чудовий день вас чекає. Уявіть, як цікаво ви проведете з дитиною спільний вечір за веселою грою, сімейною вечерею. Скільки нових питань задасть малюк вам при зустрічі.
4
Спробуйте записати свої страхи, відзначити випадки занепокоєння за дитину. Переглядаючи замітки, проаналізуйте, як закінчилася тривожна ситуація. Невдовзі ви переконаєтесь, що більшість переживань були марними, нав'язаними багатою уявою.
5
Роль батька зовсім не означає повну відмову від своїх бажань, тому займіться пристроєм власного життя. Спортивні заняття, зустрічі з друзями - кращий засіб боротьби з нав'язливими страхами. Привчайтеся розлучатися з малюком легко, без душевних мук і терзань. Мільйони дітей щодня ходять в школу, катаються на велосипедах, живуть своїми маленькими радощами. І кожен раз повертаються додому живими і здоровими.