Як очистити журнал браузера.

В журналі веб-браузера відображатимуться дані про те, коли і які інтернет-сторінки ви відвідували. З одного боку, досить зручно використовувати ці відомості для швидкого переходу на потрібний ресурс. Але іноді потрібно видалити історію активності, очистивши журнал браузера.
Інструкція
1
Спосіб видалення відомостей з конкретного журналу залежить від того, яким браузером ви користуєтеся, але принцип дій багато в чому схожий. Щоб очистити журнал в оглядачі Internet Explorer, запустіть його і натисніть на панелі інструментів значок у вигляді зірочки («Вибране»).
2
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Журнал». Ви побачите список тимчасових відрізків, за які можна переглянути або видалити історію. Підведіть курсор до одного з пунктів у журналі, клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню команду "Видалити". Браузер сповістить вас в окремому вікні про те, що ви збираєтеся видалити історію за обраний період. Підтвердіть свої дії у вікні запиту, натиснувши на кнопку «Так».
3
Якщо вам потрібно очистити відразу весь журнал, а не історію за конкретний період, виберіть в меню «Сервис» пункт «Видалити журнал оглядача». Відкриється нове діалогове вікно. Відзначте в ньому маркером пункт «Журнал». Якщо необхідно, можете також видалити тимчасові файли, паролі і так далі. Натисніть на кнопку «Видалити» і підтвердіть дії у вікні запиту. Журнал буде очищений.
4
Для того щоб видалити історію активності з браузера Mozilla Firefox, у верхньому рядку меню виберіть пункт «Журнал» і команду «Показати весь журнал». Відкриється нове діалогове вікно. У ньому міститься список відвіданих ресурсів за конкретні періоди часу. Видалити їх можна тим же способом, що і в IE. Єдине пам'ятайте, що в Firefox підтверджувати команду «Видалити» не потрібне, будьте уважні і не періть потрібні вам дані.
5
Щоб очистити відразу весь журнал, а також (за необхідністю) куки, журнал форм пошуку, відомості про активні сеансах та інше, у верхньому рядку меню виберіть пункт "Інструменти" і команду «Стерти недавню історію». У діалоговому вікні відзначте маркером все те, що хочете видалити, і натисніть на кнопку "Очистити зараз". Підтверджувати свої дії тут також не потрібно.
Користуючись інтернетом, корисно знати, що в будь-якому браузері все прочитані сторінки зберігаються в постійній пам'яті комп'ютера. Історія перегляду сторінок в браузерах носить назву «Журнал». Для того щоб нескінченний перегляд сторінок не «забивав» пам'ять комп'ютера зайвою інформацією, обсяг зберігання теж може налаштовуватися. При необхідності, наприклад, для звільнення пам'яті на дисках при її недоліку, журнал можна зовсім видалити.
Інструкція
1
У браузері Mozilla Firefox в «Журнал» можна увійти через верхнє меню, переглянути сторінки відвідин за «Сегодня», «Вчора» і останні сім днів, при необхідності видалити їх частково або повністю виділенням і клавішею клавіатури Delete. Виділення інтернет-відвідуванні (сторінок) проводиться точно так само, як і виділення файлів в Провіднику: при натиснутих клавішах Shift або Ctrl.
2
Максимальне очищення дискової пам'яті комп'ютера від всіх «слідів» інтернету виробляється через меню браузера за наступним алгоритмом: «Інструменти» -> «Налаштування» -> «Налаштування» -> «Очистити недавню історію», далі необхідно поставити галочки при пунктах: «Журнал відвідувань і завантажень», «Журнал форм і пошуку», «Кеш» і натиснути клавішу «Очистити зараз».
3
У браузері Internet Explorer, очищення журналу та іншої інформації, що виникає при користуванні браузером, виробляється через вкладки меню «Сервис» -> «Властивості оглядача» -> «Властивості: інтернет» -> вкладка "Загальні". В пункті «Історія перегляду» необхідно натиснути «Видалити», у вікні "Видалення історії огляду» треба поставити галочки навпроти потрібних пунктів для видалення відповідної інформації, крім «Журнал а», це можуть бути пункти «Тимчасові файли інтернету »,« Кукі-файли », і натиснути клавішу« Видалити ».
4
Спосіб видалення збережених сторінок (журналу) без використання меню браузера. Як правило, файли містять сторінки відвідувань зберігаються на системному диску комп'ютера (зазвичай таким диском є диск С) в папці з певною назвою і стандартним місцеположенням .. Так, користуванні операційною системою Windows XP, вони зберігаються в директорії C: Documents and SettingsІмя пользователяLocal SettingsTemporary Internetо Files.
5
В Windows Vista або Windows 7 для видалення Журнал а без використання меню браузера буде наступним: необхідно зайти в «Пуск» -> «Панель управління» -> «Мережа та інтернет» -> «Властивості оглядача» і у вкладці «Загальні» в розділі «Журнал браузера» натиснути «Видалити файли» -> «Видалити все» -> «Так» -> «ОК».