Як плести бантики з волосся. Як заплести бант з волосся схема.

Бантик з волосся - досить цікава і на вигляд дуже мила зачіска. Дівчата і жінки, у яких волосся довге і прямі, можуть її зробити навіть у домашніх умовах. Хоча потрібно сказати, що без вправності і дещо яких навичок тут не обійтися, інакше зачіска буде виглядати неохайно.
Інструкція
1
Якщо волосся у вас не прямі, скористайтеся праскою, щоб їх випрямити. Крім того, вам потрібні будуть шпильки, гумки для волосся, шпильки, шпилька-бант і, можливо, лак. Вимийте волосся і висушіть, бо зачіска виглядати буде краще на чистих волоссі.
2
Відокремте і заколіть чубок, щоб вона не заважала вам під час роботи. Потім потрібно зібрати волосся у хвіст. Зробіть це прямо на маківці, щоб майбутня зачіска розташовувалася акуратно, не завалюючись убік.
3
Чубчик можна тепер відколоти, вона вам більше не завадить. З верхньої частини хвоста виділіть пасмо приблизно посередині. Вона буде грати роль вузлика на бантику. Щоб вона вам поки не заважала, заколіть її попереду.
4
Потім потрібно обхопити хвіст і провести рукою до кінця, після чого закріпити в його кінці гумку. У кожному конкретному випадку це буде своє місце, тому як довжина волосся у кожної людини індивідуальна. Загалом, підберіть для себе саме підходяще місце для закріплення гумки, а якщо у вас залишиться невеликий хвостик, просмикніть його в неї, щоб виглядало акуратно.
5
Підніміть хвіст, підклавши під нього долоню, потім починайте його опускати. Формуйте якусь подобу віяла і за допомогою шпильок закріплюйте результат. Якщо знадобиться, збризніть лаком.
6
Тепер розділіть отриманий віяло з волосся на дві половини, тим самим отримавши бант. Зробіть на ньому вузлик, звільнивши пасмо, яка була вами закріплена в третьому кроці. Потягнувши цю пасмо назад, покладіть її посередині банта, кінці ж опустіть вниз, після чого скріпіть за допомогою невидимок.
7
У вас ззаду може вийти багато пасом. Сховайте їх акуратно під зачіску, закріпивши шпильками або невидимками. А щоб під получившимся бантом з волосся не було видно всяких дрібних хвостиків, закріпіть шпильку для волосся у формі бантика. Бант з волосся готовий, можете йти на випускний або званий вечір і дивувати своєю модною зачіскою оточуючих.