Як обробити двері.

Оздоблення металевих дверей - питання серйозне. Погодимося, що значний вид масивної сталевої двері в квартиру з навороченим замком відлякає більшість зловмисників. Але зсередини такі двері не повинна виділятися своєю грубою поверхнею. Навпаки, її потрібно обробити так, щоб двері не «кидалася» в очі.
Інструкція
1
Металеві двері почали входити в моду на початку 1990-х років. В ті часи найпопулярнішим методом обробки металевих дверей була винилискожа, прикрашена нехитрим узорчік з металевих заклепок або кнопок. Протягом довгого часу цей старомодний варіант царював в нашій країні, поки металеві двері не перестали бути частностью, перетворившись ледь не в обов'язковий атрибут більшості квартир.
2
Відтоді почалися своєрідні «гонки озброєнь». Власникам дверей набридло жити за грубою металевою оболонкою, тому вони намагалися її замаскувати, намагаючись перевершити в цьому ділі сусідів. Якими ж способами обробки металевих дверей користуються в даний час?
3
Досить популярний спосіб обробки металевої двері порошково-полімерним покриттям. Воно радує погляд, непогано захищає двері від корозії та інших зовнішніх впливів, а також слабо забруднюється і легко миється. Найбільш економічним варіантом обробки є винилискожа або кожвинил. Незважаючи на свою старомодність, цей спосіб обробки дуже дешевий. Двері, оброблені кожвинилом, виглядає досить солідно.
4
Останнім часом металеві двері все частіше стали обробляти пластиковими панелями. Так, одним із символів XXI століття є саме пластик. Він же за сумісництвом - один з найпоширеніших матеріалів, що відрізняється легкістю, відносною міцністю і можливістю бути забарвленим в колір і відтінок.
5
Звичайно, багато людей навіть в цей час ставлять понад усе натуральні матеріали. З таких матеріалів дерево є найбільш популярним. Тому обробка металевих дверей за допомогою ламінованих панелей МДФ відмінно підходить для багатьох людей. Ніяких додаткових прикрас не потрібно, оскільки природний малюнок дерева сам по собі є прикрасою.
Металеві двері може бути не тільки надійною перешкодою між вашою родиною та непроханими гостями, а й привабливим предметом інтер'єру, якщо підібрати якісну і підходящу обробку. Вам потрібно буде вивчити каталоги з фотографіями прикладів оформлення вхідних дверей, щоб вибрати вид і колір обробки, які ідеально впишуться в інтер'єр передпокою.
Інструкція
1
Останнім часом набирає популярність вироби з елементами художньої ковки. Цей вид дизайну коштує не дуже дорого, але виглядає, безумовно, дуже ефектно і органічно в поєднанні з металевим дверним полотном. Також привабливо виглядають ковані деталі на дерев'яній поверхні двері. Такі елементи цілком можуть послужити і в якості фурнітури: петлі, ручка, кільце, очко.
2
Якщо ви виберете двері з обробкою з панелей МДФ або масиву дерева, можна замовити виконання майстрами вигадливою різьби. Вартість такої роботи безпосередньо залежить від її складності. Недорогі елементи виконуються на деревообробному верстаті, а складна різьба виконується вручну. Підібравши оригінальний малюнок, ви отримаєте ексклюзивну річ, на яку будете милуватися довгі роки.
3
Навіть невелика вставка з дзеркала перетворить вашу металеву двері. Її конструкція стане об'ємнішим, а ви отримаєте додаткове зручне дзеркало в передпокої.
4
Також вхідні двері можна інкрустувати цінними породами деревини. Орнамент і колірну гамму елементів ви можете підібрати самі так, щоб внутрішня поверхня двері склала гармонійний комплект з меблями і декором холу.
5
За допомогою лазерного різання можна прикрасити металеву поверхню малюнком. Популярністю користуються найрізноманітніші візерунки, які вам обов'язково продемонструють на фотографіях в каталозі фірми по виробництву дверей.
6
Абстрактний малюнок добре підійде для мінімалістичної форми стилю хай-тек. Класика ніколи не виходила з моди. Стильний орнамент у вигляді татуювання підкреслить вашу оригінальність та індивідуальність.
7
Самостійно можна прикрасити металеві двері за допомогою спеціальної наклейки або трафарету. Вибираючи фарбу, врахуйте тип поверхні полотна, щоб засіб лягло рівно і довго трималося.