Як вибрати хороший короткий тур.

Тим, у кого немає можливості влаштувати собі тривалу відпустку, варто подумати про короткий турі. Правильно організована двох-триденна поїздка, яку іноді називають «міні-брейком» - прекрасна можливість швидкого і якісного відпочинку. Ви можете розслабитися або, навпаки, зарядитися енергією і набратися нових вражень. Все залежить від того, який саме тур ви виберете.
Інструкція
1
Розраховуйте час туру в залежності від того, якою кількістю днів ви володієте. Ви можете виїхати на два або три дні або продовжити подорож на тиждень. Вибираючи програму, переконайтеся, що вона не передбачає занадто довгу дорогу. Варіант, коли більшу частину подорожі доводиться провести в автобусі, автомобілі або поїзді, навряд чи можна вважати вдалим.
2
Для вибору відповідного туру зверніться в турагентство. Не спокушайтеся пропозицією туроператора побачити чотири країни за три дні. Для короткого туру краще обмежитися однією країною, а ще краще - одним містом. Дводенна поїздка в Прагу, Париж або Варшаву дасть вам більше вражень, ніж марш-кидок по п'яти європейським столицям.
3
Постарайтеся, щоб дорога не була надто втомлює - адже можливості відновити сили у вас не буде. Один з підходящих варіантів - триденна подорож до Північної Європи, що включає переїзд на з Санкт-Петербурга до Турку з подальшою поїздкою в Стокгольм на комфортабельному поромі. В програму включені оглядові екскурсії, а під час плавання можна розважитися відвідуванням ресторанів, барів і магазинів, яких на поромі більш ніж достатньо.
4
Якщо ви віддаєте перевагу короткий відпочинок на морі, їдьте в Ізраїль. Експрес-тур передбачає 2-3 ночі в Ейлаті або на Мертвому морі, екскурсійну програму та живлення по вибраній системі. Існують і спеціальні триденні поїздки по святих місцях із заїздом в Галилею, Яффу, Вифлием і Єрусалим.
5
Не забувайте про можливість подорожі по Росії. Один з найцікавіших варіантів - тур в Санкт-Петербург, який передбачає оглядові екскурсії по місту і поїздку в Петергоф, Павловськ або Гатчини для огляду палацових ансамблів і прогулянок по знаменитим паркам.
6
Не менш цікавою може виявитися і тур по містах, розташованим ближче до Москви - Калузі, Тулі або Твері. У стандартний дводенний турпакет входить переїзд автобусом, екскурсійна програма та харчування.