Як організувати рибалку в компанії.

Риболовля - одне з найпопулярніших хобі для чоловіків у всьому світі. У Росії практикується як літній, так і зимовий - підлідний - лов риби. Найчастіше рибалки збираються на виїзд цілими компаніями, організовуючи подобу клубу за інтересами.
Вам знадобиться
  • - список учасників;
  • - загальна сума грошей на основні витрати;
  • - особистий транспорт;
  • - спорядження та снасті для рибної ловлі;
  • - підгодовування для риб;
  • - аптечка;
  • - продукти харчування;
  • - електронні ваги;
  • - інвентар для відпочинку.
Інструкція
1
Складіть список учасників риболовлі. Виберіть з компанії декількох найактивніших учасників - вони увійдуть до складу оргкомітету, який обере місце і час риболовлі та суму внесків в загальну скарбничку. Сума, витрачена на провіант, бензин, снасті і дрібні витрати (наприклад, крем від комарів, шампури для шашликів або футбольний м'яч), залежатиме від тривалості риболовлі та кількості рибалок. Водоймище для масового лову риби краще вибирати перевірений і спокійний, розрахований на самого недосвідченого члена компанії.
2
Вирішіть, яким транспортом компанія буде добиратися до місця риболовлі і назад, яке спорядження знадобиться для рибного лову. Якщо рибалка планується з ночівлею або затягнеться на кілька днів, прорахуйте, скільки наметів, спальників і пінок буде потрібно на вашу компанію. У список речей, крім всіх необхідних пристосувань для риболовлі, внесіть інвентар для розваг: наприклад, бадмінтонні ракетки з воланом, надувний матрац для плавання або гральні карти, які скрасять дозвілля в компанії в ті години, коли немає кльову.
3
Призначте відповідальних за кухню, ночівлю, розваги ще до виїзду, щоб після прибуття на місце не витрачати час на організаційні моменти. Врахуйте, що в нічний час вам, можливо, знадобляться чергові. Заздалегідь розподіліть, хто під час риболовлі буде мити посуд, хто поведе машину, а хто замаринує і приготує шашлик. Не зайве буде скласти і звід основних правил поведінки на риболовлі щоб уникнути конфліктів, особливо якщо в компанії є новачки.
4
Напередодні риболовлі підготуйте в розрахунку на всіх рибалок підгодовування для лову: це можуть бути варені крупи, макуха, горох або хлібні крихти. Запасіться додатковим набором снастей на всякий випадок. Зберіть мінімальну аптечку: активоване вугілля, йод, бинт і пластир. По можливості візьміть із собою електронні ваги, щоб об'єктивно порівняти улов по закінченні риболовлі, і запаси солі, щоб пересипати їй спійману рибу, якщо ловля затягнеться на кілька днів.