Як створити свій смайлик.

Смайли давно вже стали інструментом вираження емоцій в мережі. Якщо раніше смайликів було тільки два - сумний і веселий, то зараз варіацій на цю тему створено величезну безліч. Вам теж хочеться створити свій неповторний смайлик? Тоді ця інструкція для вас.
Інструкція
1
Створіть в фотошопі новий документ. Майте на увазі, що для створення смайлика документ потрібен зовсім невеликий, адже робота проводиться в техніці pixelart, тобто, працювати ми будемо з зовсім маленькими пікселями. Отже, створіть новий документ розміром 50х50 пікселів, цього цілком достатньо. Наблизьте лист за допомогою збільшувального скла, щоб було зручніше працювати.
2
Створіть новий шар. За допомогою інструменту «Elliptical Marquee Tool» намалюйте коло. Щоб коло було рівним, утримуйте при цьому клавішу Shift.
3
Залийте коло темно-коричневим кольором. Можна скористатися, наприклад, кольором # 411d14.
4
Створіть новий шар. На ньому створіть кругле виділення всередині коричневого кола, але трохи менша за розміром. Виберіть інструмент «Gradient Tool» і зробіть градієнт від білого кольору до будь-якого з вибраних вами. Колір залежить від того, якого кольору повинен вийти смайлик. Градієнт виберіть кругової.
5
Тепер інструментом «Gradient Tool» створіть градієнт, розтягнувши його від верхнього правого кута до лівого нижнього.
6
Тепер застосуєте наступні стилі для верхнього шару: Inner Shadow: Blend Mode - Normal (колір виберіть світлий, відповідний кольору смайла) Angle - 135Distance - 1Size - 0
7
Створіть новий шар. Тепер на ньому темно-коричневим кольором намалюйте смайлику очі і рот. До цього шару застосуєте стиль «Drop Shadow», настройки виставте, як в попередньому шаге.Ваш смайлик готовий, тепер об'єднайте всі шари командою Ctrl + E і збережіть. Змінюючи кольору і граючи з настройками шарів, ви зможете створити безліч таких смайликів. Ви можете додавати до них нові елементи, тексти та навіть додати анімацію при необхідності. Якщо ви хочете завантажити кудись свій смайл, щоб він був працездатний, то переведіть його в формат gif. Удачи вам.