Як відкрити консерви. Як відкрити відкривачкою консерву.

Розпещені іноземці вважають, що вітчизняні консерви за відсутності консервного ножа можна відкрити хіба що сокирою. Але наш народ на вигадки мастак і успішно справляються з бляшаними банками в три рахунки дивовижними способами.
Інструкція
1
Найпоширенішим є використання ножа. Встромляють його в кришку вздовж бортика і прорізають банку по колу. При відсутність ножа можна застосувати будь-який гострий предмет, викрутку, шматок заліза або зламати навпіл ложку або вилку. Прорізати ними не вдасться, але можна пробити кілька отворів в ряд і з'єднати їх.
2
Щоб відкрити консерви без ножа, потрібно зрозуміти структуру самої кришки. Вона складається з бляшаної пластини, краї якої затиснуті бортиком банки. Можна взяти плоскогубці або схожий інструмент, захопити їм край і відігнути його, кілька таких зусиль і консерви відкриті.
3
Якщо немає таких інструментів, то справитися з бортиком можна тертям. Потрібно докласти банку верхньої або нижньої стороною на камінь, до стіни або іншому жорсткому шорсткому предмету і починати терти доти, поки виступаючі краю не зітруться, після чого банку легко відкриється.
4
З багатьох варіантів, як відкрити консервну банку двома ложками і тапком, найбільш цікавий наступний. Потрібно поставити вертикально одну ложку ручкою до кришки банки, зверху накрити її внутрішньої увігнутим боком другий ложки і сильно вдарити тапком. Після невеликого тренування можна пробити кілька отворів і розколупати жесть між ними все тієї ж ложкою.
5
Як відкрити консервну банку без ножа, якщо вона скляна і має загвинчують кришку? Досить вдарити ліктем або кулаком в центр, після чого кришка вільно відкрутиться. Якщо шкода псувати кришку або не вистачає зусиль на удар, то можна перевернути банку і опустити по плечики в гарячу воду, а потім легко відкрити.