Куди поїхати відпочивати в травні.

Травень - чудова пора для відпочинку. Саме в цьому місяці скрізь можна застати квітучу зелень і багато-багато сонця. І якщо ваша відпустка якраз випав на цей місяць - саме час пакувати валізи. Але як вибрати саме ту країну, відпочинок в якій приніс би вам масу приємних та незабутніх вражень? Наступний екскурс допоможе вам зробити цей нелегкий вибір.
Інструкція
1
Якщо у ваших планах не пляжний відпочинок, а просто екскурсія по красивих місцях, то вам пряма дорога в країни Європи. У травні тут варто ідеальна погода для поїздок. Туристичні агентства запропонують вам численні екскурсійні автобусні тури по Італії чи Франції. Незабутніми для вас стануть поїздки по скандинавським країнам. Одними з найбільш доступних вважаються тури в сусідні прибалтійські країни, в Чехію або Польщу.
2
Також ознайомитися з визначними пам'ятками ви зможете в Греції та на Кіпрі. У травні тут стоїть чудова погода, хоча для пляжного відпочинку поки ще зарано. Але зануритися в історію з головою вам вдасться повною мірою.
3
А ось зайнятися активним відпочинком - дайвінгом або віндсерфінгом ви зможете в Єгипті. Саме на травневі свята тут встановлюється дуже комфортна погода для відпочинку на березі моря - пізніше стає занадто спекотно. У всіх на слуху, звичайно ж, найпопулярніші єгипетські курорти - Хургади і Шарм-ель-Шейха. Тут ви зможете не тільки полежати на пісочку, а й провести відпустку в пізнавальних цілях -посмотреть знамениті піраміди, побувати на ювелірних ринках і ярмарках, побачити коралові рифи, попірнати з маскою і поплавати з рибками.
4
Ще одна країна, яка вабить туристів цілий рік - Туреччина. У травні тут встановлюється помірна тепла погода - близько + 25 ° С. Також у цей час на турецьких курортах дуже мало туристів. Відпочинок в травні в Туреччині - ідеальний варіант для тих, хто хоче заощадити гроші і насолодитися не надто спекотною погодою.
5
Любителі незвичайного, звичайно ж, виберуть відпочинок в Таїланді. Тут ви знайдете і пляжі в ідеальному стані, і тепле море, і екскурсійні тури.
6
Ну а самий екзотичний відпочинок чекає вас на Сейшелах, Сінгапурі і в Індонезії. Температура тут тримається в межах + 30 ° С, тому повноцінний загар вам забезпечений. Але варто врахувати, що відпочинок на цих островах обійдеться вам у копієчку.