Як скласти привітання з ювілеєм.

Ювілей - кругла дата і важлива подія в житті людини. Тому до складання поздоровлення з таким святом потрібно підходити особливо уважно, щоб ваші слова не тільки запам'яталися надовго, але і обов'язково порадували ювіляра.
Інструкція
1
Оберіть форму привітання. Воно може носити серйозний або жартівливий характер, бути офіційним або неформальним - все залежить виключно від ситуації і ваших відносин з ювіляром. Начальнику, наприклад, більше підійде офіційне привітання, а от близького друга можна привітати і з гумором. Правда, останній варіант підходить тільки в тому випадку, якщо ви точно знаєте, що ваш гумор буде оцінений і зрозумілий винуватцем торжества.
2
Підбираючи слова, враховуйте стать ювіляра. Вітання для жінки має бути більш душевним і ніжним, ніж для чоловіка, навіть якщо вона ваш начальник. Їй підійде побажання залишатися коханої, красивою і бажаною. Чоловікові ж, навпаки, слід бажати твердості духу, успіхів у кар'єрі і підтримки однодумців.
3
Почніть привітання з перерахування заслуг ювіляра - чого він досяг у житті, розкажіть про його найкращих рисах характеру або опишіть ту роль, яку він зіграв у вашому житті. Якщо ви знайомі з винуватцем торжества тільки по роботі, згадайте про його професійні досягнення або взаємовідносинах під час служби.
4
Перейдіть до побажань. При цьому обов'язково враховуйте факти з життя ювіляра, щоб не вийшло, наприклад, побажати сім'ю давно одруженої людини. Якщо ви добре знайомі з тим, кого вітаєте, і знаєте про його мріях і бажаннях, можете побажати їх виконання. Якщо ви погано знаєте ювіляра, побажайте йому важливі для всіх речі: міцного здоров'я, благополуччя, особистого щастя та успіхів у роботі. У висновку можна вимовити побажання «Завжди залишатися таким же ...».
5
Якщо вам важко придумати привітання, знайдіть відповідне нагоди вірш і прочитайте його з виразом. Однак пам'ятайте, що найкращим привітанням буде те, яке сказано своїми, нехай і найпростішими, словами. Головне - щирість і бажання порадувати ювіляра.