Як відправити дитину в літній табір.

Чим ближче літні канікули, тим сильніше головний біль у батьків. Адже не у всіх є будиночок в селі і непрацююча, але бадьора бабуся, яка із задоволенням подбати про ваш чадо. Літній табір - найоптимальніший вихід в такому випадку.
Вам знадобиться
  • - копія свідоцтва про народження дитини або паспорта;
  • - документ, де вказано місце реєстрації дитини;
  • - копія паспорта одного з батьків.
Інструкція
1
Ідіть у відділ сім'ї та дитинства вашого міста. Фахівці нададуть вам інформацію про місця у дитячих таборах краю, в якому ви проживаєте, про ціни та умови придбання путівки. Можна звернутися за путівкою в профспілкову організацію підприємства, де ви працюєте. Батьки також можуть купити путівку самостійно, звернувшись до адміністрації табору безпосередньо. Практично всі дитячі табори мають офіційні сайти, де можна ознайомитися з правилами і цінами.
2
Вибирайте табір в межах свого краю або області, якщо ви відправляєте дитину в заміське оздоровчий заклад в перший раз. Діти по-різному вливаються в колектив і звикають до іншій обстановці. У разі, якщо дитина не адаптується до самостійного життя в нових умовах, будьте готові забрати його додому. Це простіше зробити, якщо табір знаходиться в декількох годинах їзди від будинку.
3
Візьміть медичну довідку зі школи, де вказана інформація про зроблені щеплення і перенесені захворювання. Подбайте про це заздалегідь. Влітку медпрацівники та адміністрація школи, як правило, йдуть у відпустку. А ось аналізи калу і сечі, а також довідку про відсутність інфекційних захворюваннях в будинку, де проживає дитина, потрібно брати перед від'їздом до табору. Така довідка дійсна протягом трьох днів.
4
Приготуйте речі для табору. Не варто відправляти дитину з величезним валізою, достатньо буде взяти кілька комплектів нижньої білизни, спортивний і купальний костюми, два рушники, гігієнічні приналежності, шкарпетки, дві-три пари взуття і головний убір. Не зайвими будуть засоби від комарів і комах і захисний крем від сонця. А от ліки дитині давати не варто. У будь-якому таборі повинен бути медпункт і кваліфіковані медичні працівники.
5
Підготуйте дитину до самостійного життя без батьків. Якщо він не буде володіти елементарними навичками самообслуговування, йому доведеться важко на перших порах. Діти в таборах зазвичай самі прибирають постіль, доглядають за своїм зовнішнім виглядом і стежать за чистотою одягу.
Корисна порада
Компенсувати плату за путівку в табір можна за рахунок держави. Розміри компенсації і положення про надання путівок на пільгових умовах дізнавайтеся в службі освіти та соціального захисту свого регіону.