Як вибрати тижневий тур в червні.

Червень - чудовий час для відпочинку. Високий сезон у багатьох курортних країнах ще не почався, ціни не на піку, а погода вже радує теплими і сонячними днями. Але разом з тим, червнева погода може бути примхливою і мінливої. Якщо у вас всього тиждень на відпустку, потрібно підійти до вибору червневого туру з усією ретельністю.
Інструкція
1
Закордонні туриВибірайте країни, до яких переліт становить не більше трьох годин. Організму потрібен час, щоб звикнути до нових кліматичних умов і різниці в часових поясах. Краще витратити дорогоцінні відпускні деньки на розваги і відпочинок, ніж на сон в готельному номері. Із західної частини Росії досить швидко добиратися до Туреччини і більшості країн Європи. Якщо ви живете на Далекому Сході, розгляньте такі напрямки, як Китай або Південна Корея.
2
Вивчіть уважно кліматичні умови країн, куди ви зібралися брати тур. У тому ж Єгипті в червні вже дуже жарко. На екскурсіях і поїздках по визначних пам'ятках незвичного до спеки людині дуже просто отримати тепловий удар або сонячні опіки. А от у Болгарії на початку липня немає пекучої жари. Але температура, як повітря, так і води в морі ще не усталилася, і є небезпека потрапити під зливові дощі і шторми, особливо на початку місяця. А от в Іспанії і в Туреччині в червні вже усталена тепла погода.
3
Відстежуйте гарячі путівки, якщо бюджет планованої поїздки залишає бажати кращого, а з'їздити за кордон хоч на тиждень дуже хочеться. За день чи два до вильоту можна придбати тур за 80-60 відсотків від повної вартості. Але цей варіант для ризикованих людей. Адже немає ніякої гарантії, що ви знайдете гарячий тур саме на ті дати, які вам потрібні.
4
Тури по РоссііОтправляйтесь на Азовське море, якщо вам важливий пляжний відпочинок. У червні це море вже добре прогріте, а ціни в прибережних готелях ще невисокі. З Москви до Краснодара переліт триватиме трохи більше двох годин, а до моря шлях на автобусі займе три-чотири години. На Чорному морі теж можна купатися в червні. Але вода на початку літа там, як правило, трохи холодніше, а ціни на послуги, готелі та екскурсії традиційно вище. Хоча спектр розваг на Чорноморському узбережжі Росії значно багатшими порівняно з районом біля Азовського моря.
5
Зверніть увагу на санаторії та курорти краю, де ви проживаєте. Якщо для вас найголовніше - це відпочити від роботи і щоденної суєти, виспатися і побути в тиші, вибирайте довколишній санаторій. Природа в Росії дуже красива і різноманітна, і зовсім необов'язково відправлятися в далекі країни, щоб отримати незабутні враження та море емоцій.