Як дешевше купити квитки на поїзд для дитини. пільги для дитини-інваліда на поїзд.

Поїздка на поїзді може стати досить обтяжливою для сімейного бюджету, особливо якщо потрібно подорожувати з дітьми. Однак є можливість заощадити на квитках, якщо знати, де і коли їх можна купити дешевше.
Інструкція
1
Правильно виберіть час для поїздки. У деякі періоди часу ціна на залізничні квитки знижується. На знижку в 10% можна розраховувати в періоди з 1 по 6 січня, з 11 березня по 27 квітня і з 1 жовтня по 1 листопада. На 20% дешевше квитки стають для поїздок з 10 січня по 6 березня і з 6 листопада по 20 грудня. Найнижче ціни 8 і 9 травня - квитки на всі внутрішні російські напрямки можна придбати за половину вартості.
2
Користуйтеся періодами знижок на поїздки на окремі напрями. Наприклад, влітку можна дешевше купити квиток для поїздки на один з російських курортів - в Сочі, Новоросійськ або Кисловодськ. Інформація про подібні акції змінюється щороку, зі свіжими пропозиціями ви можете знайомитися на сайті Російських залізниць.
3
Купуйте квитки по інтернету. У випадку, якщо ви збираєтеся їхати в купе у вагоні «Люкс» -класу, ви отримаєте скиду в 5% при користуванні електронним квитком.
4
Якщо ваша дитина - інвалід, скористайтеся покладеними йому пільгами. Він має право на купівлю квитків на поїзд з 50% знижкою протягом усього року і на одну подібну поїздку в літній період. Також така дитина має отримати безкоштовний проїзд до місця лікування і назад, якщо це необхідно. Така поїздка може бути здійснена раз на рік. Пільги та знижки поширюються і на одного дорослого супроводжуючого для дитини-інваліда.
5
У випадку, коли ви оформили опіку над дитиною-сиротою, дізнайтеся про його спеціальних пільгах. Якщо він ще не досяг 23 років і при цьому навчається в іншому місті, він має право на безкоштовну поїзду на залізниці до місця навчання і назад один раз на рік.
6
Скористайтеся пільгами для дітей при купівлі квитків на приміський залізничний транспорт. Для цього дитині потрібно буде пред'явити довідку зі школи або студентський квиток. Під час навчального року знижка на квиток складе 50%.