Як залити pm.

Ситуація, коли стільниковий телефон починає працювати зі збоями, звичайно змушує його власника звертатися за допомогою в сервісний центр або шукати можливість вирішити проблему самостійно. У багатьох випадках єдиним виходом стає перепрошивка телефону - тобто зміна записаних в його пам'ять даних (рermanent memory).
Вам знадобиться
  • - data-кабель;
  • - спеціальні програми.
Інструкція
1
Досить часто збої в роботі телефону пов'язані не з несправністю «заліза», а з проблемами в його прошивці. Під прошивкою в стільниковому телефоні розуміють весь комплекс його програмного забезпечення, включаючи апаратні налаштування. Прошивка під кожен телефон унікальна, тому зазвичай вони не взаємозамінні. Хоча в деяких випадках це можливо - наприклад, можна на Nokia 6210 поставити прошивку від моделі 6250, в підсумку користувач отримає всі її можливості. Зміна прошивки на більш нову може не тільки позбавити телефон від збоїв, а й дати йому покращене оформлення та ряд нових функцій.
2
Permanent Memory (постійна пам'ять, PM) є областю flash-пам'яті. При звичайній прошивці постійна пам'ять не зачіпається, оскільки містить важливу для роботи телефону інформацію, наприклад настройки живлення вузлів апарату, калібрування радиотракта, захисні блоки і т.д. Кожен такий блок має свою назву, наприклад блок 1 - калібрування радиотракта, 308 - сертифікати безпеки.
3
Для читання і заливки PM використовуйте спеціалізовані програми, розраховані на модель наявного у вас телефону. Наприклад, для телефонів Nokia необхідна програма JAF, з її допомогою ви зможете читати і записувати файли PM на телефон. Для телефонів інших марок теж можна знайти відповідні програми. Рекомендується завантажувати потрібний софт з сайту виробника.
4
При перепрошиванню телефон з'єднується з комп'ютером data-кабелем. Зверніть увагу на те, що для деяких телефонів, наприклад Samsung, потрібен спеціальний прошивальний кабель.
5
Перед початком роботи необхідно повністю скопіювати всю пам'ять, це дозволить в разі будь-яких помилкових дій відновити початковий стан телефону. Сам процес прошивки проводиться на вимкненому телефоні при зарядженому акумуляторі. Працювати необхідно на комп'ютері з джерелом безперебійного живлення або на ноутбуці з зарядженою батареєю. Будь-який збій харчування в процесі прошивки може призвести телефон в непридатність.