Як відновити нерви. Як налаштувати свою нервову систему на спокійний лад.

Напружений графік роботи або навчання, стресові ситуації, проблеми в родині - все це вимотує, виснажує нервову систему. Як же відновити її, як повернути собі енергію, сили і гарний настрій?
Інструкція
1
Постарайтеся щодня приділяти трохи часу повному розслабленню, відволіканню від повсякденних проблем. Влаштуйтеся поуютнее в улюбленому кріслі, запаліть свічки, включіть приємну музику. Дихайте рівно, спокійно, уявляйте, що кожен видих забирає з вас негатив, його спалює полум'я свічки, перетворює в дим.
2
Нервова система відновиться нормально тільки в тому випадку, якщо ваш сон буде повноцінним. Для цього доведеться відмовитися від щільних вечірніх перекусів, від перегляду збуджуючих телепередач або фільмів. Дуже добре, якщо ви будете залишати на ніч відкритою кватирку: свіже повітря допоможе заснути швидко і глибоко, діє оздоровлююче.
3
Зверніть увагу на харчування. Воно повинно складатися з натуральних продуктів, збагачувати організм корисними вітамінами і мікроелементами. Виснажена нервова система особливо потребує кальцію: його дефіцит призводить до зайвої дратівливості, запальності, плаксивості. Тому вживайте буряк, капусту, боби, мигдаль, молоко, сир - всі ці продукти містять кальцій.
4
Підвищують стресостійкість, допомагають витримувати сильне нервове напруження вітаміни групи В. Ними багаті пивні дріжджі, а також зелені овочі: капуста білокачанна і брокколі, шпинат. Також налягайте на апельсини, банани, арахіс, гриби, томати.
5
Для відновлення нервової системи необхідна фізична активність. Дуже корисно здійснювати піші прогулянки в енергійному темпі. Швидка ходьба допомагає нормалізувати дихання, налагоджує роботу кровоносних судин, збуджує апетит і налаштовує на спокійний лад. Ефективні в цьому плані і плавання, катання на велосипеді, звичайна ранкова зарядка.
6
Чи не найголовніше в справі відновлення нервової системи - позитивні емоції, настрій на хороше, світле. Побільше займайтеся тим, що приносить вам задоволення, спілкуйтеся з приємними людьми, насолоджуйтеся прекрасними моментами, посміхайтеся життя - і вона посміхнеться вам у відповідь.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pxcWULZC8ZM