Як в 1С перенести контрагентів. Як перенести довідник контрагенти.

При використанні в бухгалтерському обліку програми «1С: Підприємство» іноді потрібно перенести різні дані (наприклад, довідник контрагентів) з однієї бази в іншу, причому конфігурації 1С можуть відрізнятися. Щоб вирішити це завдання, скористайтеся інформацією на диску ІТС до програми.
Інструкція
1
Застосуйте для перенесення довідника контрагентів обробку «Універсальний обмін даними XML», яка повинна знаходитися на диску інформаційно-технічного супроводу «1С: Підприємство». За допомогою неї можна завантажувати і вивантажувати дані у форматі XML між базами різних конфігурацій.
2
Розпакуйте вищевказану обробку. Зайдіть в «Конфігуратор» і відкрийте в обробці папку Conversion, виберіть файл «Вивантаження опису структури метаданих конфігурації», збережіть його і вийдіть з конфігуратора.
3
Відкрийте базу даних, потім зайдіть в збережений файл і відкрийте в ньому ще один файл під ім'ям DATA (расшіреніе.xml). Не забудьте поставити період.
4
Оберіть дані для вивантаження. У нашому випадку це довідник контрагентів. Клікніть мишкою на кнопку «Вивантажити дані». Дочекайтеся вивантаження і закрийте базу.
5
Зайдіть в конфігуратор нової бази. Відкрийте файл, знайдіть в обробці файл з ім'ям «ВигрузкаЗагрузкаДаннихXML», збережіть його і вийдіть з конфігуратора.
6
Відкрийте базу в режимі «Підприємство». Завантажте файл «ВигрузкаЗагрузкаДаннихXML». В відкритому вікні зайдіть на закладку «Завантаження», виберіть файл у новій папці DATA.xml, поставте необхідні галочки та натисніть кнопку «Завантажити дані».
7
Збережіть при бажанні зовнішню обробку в конфігурації, після цього вона не буде перешкодою при установці оновлення. Таким же способом можна дуже просто перенести дані з однієї програми 1С в іншу з однаковими конфігураціями, а також певні документи або період.
Зверніть увагу
Якщо з якої-небудь причини диск ІТС з вказаною обробкою відсутня, здійсните перенесення довідника контрагентів з використанням механізму OLE. При цьому необхідно, щоб обидві бази знаходилися в одній локальній мережі. Написана обробка запускається на базі, приймаючої дані. Довідники повинні бути синхронізовані по коду, при цьому в процедурі обробки довідника («ОбработатьКонтрагента») в параметрах встановлюється посилання на елемент довідника бази-джерела.