Як почати свій бізнес в Україні.

Почати свій бізнес на України не складно теоретично, проте необхідно добре ознайомитися з основоположними документами. Ви повинні чітко представляти ваші дії, які допоможуть вам скоординуватися і не допускати досить поширених помилок.
Інструкція
1
Порядок реєстрації індивідуального підприємця. Зверніться до податкової інспекції за місцем проживання з пакетом необхідних документів. Протягом 5 днів, з дня подачі даних, податкові органи повинні підтвердити державну реєстрацію індивідуального підприємця.
2
Визначтеся зі специфікою бізнес а. Сьогодні існують організації, які надають допомогу і підтримку для малого і середнього бізнес а. Вам допоможуть скласти грамотний бізнес -план, розрахують очікуваний прибуток, опишуть категорію необхідних витрат, навчать працювати в даному напрямку.
3
Остаточно визначитеся, чи готові ви йти цим шляхом. Адже крім фінансових витрат, бізнес вимагає великої віддачі і займає, практично, весь вільний час. Не можна побудувати успішний бізнес , що не віддаючись йому повністю.
Корисна порада
Документи на державну реєстрацію до податкової інспекції можна надати особисто, або поштою (умови уточніть у відділенні пошти) .Заявленіе, що представляється до податкової інспекції, візується підписом заявника, з зазначенням всіх паспортних даних.
Однією з форм ведення бізнесу в України, в тому числі і для іноземця, є реєстрація фізичної особи як СПД (суб'єкт підприємницької діяльності; аналог російського ІП) . Для цього іноземець повинен мати постійне або тимчасове місце проживання в Україні.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - документ про дозвіл на тимчасове або постійне проживання в Україні;
  • - ідентифікаційний код;
  • - реєстраційна картка;
  • - квитанція про сплату державного мита.
Інструкція
1
Процес набуття статусу української підприємця громадянину іншої держави починається з вирішення питання легального тривалого перебування в країні. Як і в Росії, зареєструватися в якості підприємця в Україні можна тільки за місцем проживання. І значить, іноземець повинен знайти житло (купити або домовитися з господарями про прописку) і звернутися в ОВІР за оформленням реєстрації або посвідки на проживання. Сама ця процедура заслуговує окремого опісанія.Затем потрібно буде звернутися в податкову інспекцію за отриманням ідентифікаційного коду (аналог ІПН). Для цього потрібні паспорт, міграційна карта і відмітка ВВІРу про реєстрацію або вид на проживання.
2
Реєстрацією нового бізнесу в Україні займається не податкова інспекція, а особливий підрозділ місцевої влади (райвиконкому). Туди майбутній підприємець і повинен поводитися з паспортом, документом про тимчасове або постійне проживання в країні (або відповідною відміткою ВВІРу в закордонному паспорті), свідоцтвом про присвоєння ідентифікаційного коду та копіями цих документів.У відділі видадуть реєстраційну картку, яку можна заповнити на місці, і повідомлять реквізити для сплати реєстраційного збору. Внести гроші можна в найближчому відділенні Ощадбанку України.
3
Якщо документи в порядку, реєстрація СПД займе не більше трьох дней.Затем підприємець повинен встати на облік в податкову службу, позабюджетних фондах, місцевому органі статистики, відкрити рахунок в банке.Ізготовленіе друку за українськими законами необов'язково, можна працювати і без неї. Але на практиці, якщо обраний при реєстрації вид діяльності підлягає ліцензуванню, отримати ліцензію, не маючи друку, в більшості випадків неможливо.