Як відновити посилання.

Особливість роботи в інтернеті полягає в тому, що ви звертаєтеся адресами веб-сторінок, які, по суті, є посиланнями. Буває так, що посилання на вашому або сторонньому сайті стають неробочими, зникають. Проте є способи їх відновити.
Інструкція
1
При роботі в соціальних сетах, таких як «ВКонтакте», враховуйте той момент, що посилання можуть бути помічені як спам, якщо ви посилаєте листи однакового змісту з посиланням або просто посилання. Перш ніж відсилати подібного роду повідомлення, краще завести невеликий діалог, в якому вам треба пояснити, що ви хочете привернути увагу одного до цієї сторінки. Якщо повідомлення було відправлено на стіну, після позначки спам його можна відправити повторно, написавши одному, що це не спам. Якщо ви самі випадково видалили повідомлення з вашої стіни, з'явиться інформаційне вікно, де вам запропонують відновити сполучення. Видаляти і відновлювати повідомлення подібним чином можна до тих пір, поки ви не відновите сторінку. Після цього відновлення буде недоступне. Аналогічна ситуація відбувається з коментарями до фото, відео та на стінах груп.
2
Якщо вам прийшов лист з посиланням на електронну пошту і було відзначено як підозріле, воно буде поміщено в папку «Спам». На різних ресурсах повідомлення міститься в цій директорії протягом різного часу, після закінчення якого безповоротно видаляється. Проте до цього моменту ви можете відновити потрібну текстове повідомлення, відзначивши його і натиснувши кнопку «Відновити». Повідомлення буде відправлено в папку «Вхідні».
3
Якщо ви використовували стандартні HTML-теги, HTML-редактори або конструктор сайтів, наприклад, «Яндекс. Народ », для вставки посилання або гіперпосилання, і вона зникла, треба перевірити, чи зберегли ви зміни на сторінці і чи правильно ввели гіперпосилання. Якщо посилання перестала переводити на потрібну сторінку через час, перевірте її на працездатність. Можливо, сайт, на який вона веде, заблокований, перестав існувати. Тоді знайдіть сторінку зі схожою інформацією і введіть нову адресу для переходу.