Як в Mozilla налаштувати вкладки. Як в Мозіль налаштувати нову вкладку.

Якщо хочете отримувати від веб-серфінгу максимум задоволення, не полінуйтеся налаштувати вкладки в Mozilla Firefox. Якщо ви будете постійно закривати зайві вікна, а посилання для переходу на улюблені сторінки розшукувати серед закладок або в історії перегляду - даремно витратите не тільки свій час, але і нерви. В браузер Firefox, особливо після установки підходящих доповнень, дозволить налаштувати вкладки в абсолютній відповідності з вашими індивідуальними потребами.
Інструкція
1
Запустіть браузер Mozilla Firefox - у вас вже відкриється як мінімум одна вкладка. За вашим вибором цієї вкладкою може стати порожній білий бланк, або веб-сторінка, призначена в якості домашньої, або навіть відразу кілька сторінок - тоді при запуску браузера відкриється і відповідну кількість вкладок. Крім цього існує можливість встановити в якості стартової сторінки (нової вкладки) експрес-панель з візуальними закладками. Так що для спочатку проаналізуйте свою ситуацію і вирішіть, який з можливих варіантів настройки для вас буде найбільш кращий.
2
Не залишайте в якості стартової сторінки порожню вкладку, якщо ви маєте намір дуже часто відвідувати велику кількість одних і тих же URL-адрес. Адже в цьому випадку для переходу на улюблені сайти вам кожен раз доведеться набирати ці URL'и вручну, або розшукувати потрібні посилання в закладках і журналі або взагалі використовувати веб-пошук. Набагато доцільніше в даному випадку буде встановити в якості стартової сторінки (нової вкладки) експрес-панель, розроблену для Mozilla Firefox. Більш детальну інформацію по існуючим модифікаціям експрес-панелей (відгуки користувачів, поради по установці і налаштувань) шукайте в інтернеті.
3
Не витрачайте свій час і ресурси комп'ютера на установку, настройку і зксплуатации експрес-панелі з численними візуальними закладками, якщо в інтернеті ви регулярно відвідуєте всього пару-трійку сайтів. В цьому випадку їх краще призначити домашніми сторінками. При запуску браузера та/або при натисканні на кнопку «Додому» вони відкриються одразу все - кожен сайт в окремій вкладці, а рідкісні переходи по іншим посиланнях можна буде робити і з порожньої сторінки за допомогою звичайних засобів.
4
Внесіть необхідні зміни в налаштування Mozilla Firefox. Відкрийте меню браузера - воно викликається помаранчевої кнопкою вгорі зліва. Клацніть по пункту "Налаштування". У вікні почніть з групи «Основні установки» - в ній вкажіть адресу (адреси) домашньої сторінки, а також виберіть найбільш оптимальний варіант відображення вкладок при запуску браузера. Якщо не знаєте, як це зробити, натисніть на кнопку «Довідка» у правому нижньому куті вікна налаштувань.
5
Перейдіть в наступну групу налаштувань - «Вкладки». Щоб вибрати найбільш кращі параметри, вивчіть інформацію в довідковій системі. Позначте всі потрібні пункти прапорцями і натисніть на кнопку ОК, щоб зберегти зроблені настройки.
6
Натисніть знову на кнопку виклику меню і виберіть пункт «Додатки». У вікні, перейдіть в розділ «Отримати доповнення». Наберіть в полі для пошуку слово «Вкладки» - з'явиться великий список аддонів, що відповідають за роботу з вкладками, кожний з яких може виявитися для вас особливо корисним. Щоб вивчити детальний опис кожного, подивитися скріншоти, прочитати відгуки користувачів, натисніть на кнопку «Детальніше». Якщо ви не сильні в іноземних мовах, можете спочатку встановити в Mozilla Firefox доповнення-перекладач.
7
Завантажте вподобане вам додаток. Як правило, після закінчення процесу установки потрібно перезапустити браузер.
Корисна порада
Управляти завантаженими доповненнями - підключати, відключати, детально налаштовувати і видаляти - ви зможете все в тому ж меню «Управління доповненнями» - його ще можна викликати комбінацією клавіш Ctrl + Shift + A.