Як повернути віддалений сервер.

Найчастіше роботу локальної мережі організовують допомогою єдиного віддаленого сервера. Такий сервер також може грати роль сервера загальної інформації, оновлень, або виконувати інші мережеві функції. З'єднання з ним встановлюється під час підключення комп'ютера до мережі, проте користувач і сам може налаштувати підключення.
Інструкція
1
Щоб повернути віддалений сервер, тобто відновити збилися мережеві настройки, запросите в адміністратора налаштування сервера. Це мають бути, насамперед, IP-адресу сервера, а також діапазон адрес, що визначає межі доступності сервера. Параметри запам'ятайте, а ще краще запишіть, так як помилка, навіть невелика, призведе до невдачі і доведеться турбувати адміністратора ще раз.
2
Щоб підключити комп'ютер до мережі, вставте в роз'єм мережевої карти LAN-кабель. Трохи почекайте, поки не пройде ідентифікація, і підключення не инициализируется. Відкрийте віконце мережевих налаштувань, зайшовши в меню «Пуск» і вибравши пункт «Мережеві підключення». Правою кнопкою миші клацніть по іконці підключення та виберіть пункт «Властивості».
3
Вам потрібні налаштування мережевого протоколу TCP/IP. Виставте там діапазон адрес, який вам раніше повідомив адміністратор мережі. Наприклад, IP сервера такий: 10.40.30.2. Тоді ваш діапазон буде таким - 10.40.30., А IP, наприклад, таким - 10.40.30.24.
4
Відкрийте вікно «Мережеве оточення». Це можна здійснити з панелі управління, що знаходиться в головному меню ОС серії Windows. Клацніть по пункту «Відобразити комп'ютери робочої групи». Коли в списку комп'ютерів мережі ви побачите сервер, двічі клікніть на його значку і введіть пароль і логін, щоб відновити підключення.
5
Якщо у вас на комп'ютері встановлена операційна система Windows 7, налаштування мережі будуть відбуватися вже за іншим сценарієм. Хоча, власне, відмінності полягають лише в тому, що деякі налаштування мережі розташовуються в інших розділах. Так, своє мережеве підключення ви можете знайти в «Центрі управління мережами і загальним доступом», розділ мережевого протоколу TCP/IP - у властивостях підключення. Потім залишається перевірити всі налаштування, перед цим не забувши перезавантажитися.