Як організувати малий бізнес.

Багато людей мріють мати свою справу. І як це часто буває, стикаючись в реальності з необхідністю самостійно організувати малий бізнес з нуля, втрачають колишньої запал. Можливо, це навіть на краще. Оскільки навіть в малому бізнес е залишаються ті, хто дійсно може тягнути на собі цю непросту ношу.
Інструкція
1
Як правило, малий бізнес відрізняють наступні характеристики: • Порівняльна простота організації (залежить від сфери бізнес а); • Невелика кількість співробітників; • Обмеження у фінансових коштах на етапі становлення; • Відсутність, як правило, досвіду ведення подібного бізнес а у організаторов.Конечно, в кожному конкретному випадку малий бізнес може бути організований і людьми зі зв'язками, як, наприклад, створюються різні бізнес и-прилипали. Також може бути задіяний адміністративний ресурс як невід'ємне і вирішальне конкурентну перевагу. Все це має місце бути, але розглядати ці випадки ми не будемо, оскільки масового характеру вони не носять.
2
Організовуючи малий бізнес з нуля, має сенс попрацювати деякий час неофіційно. Звичайно, остаточний вибір за вами, але проходити формальні процедури бюрократичних реєстрацій краще вже тоді, коли ви впевнені, що це не буде марною, і ваш бізнес не вийдете через місяць невдалої роботи, а є життєздатним і може прогодувати і ваших співробітників, і вас самих.
3
Досвід в управлінні бізнес ом набереться з плином часу. Персонал також підбирається, перевіряється і відсівається. Всі ці особисті якості і компетенції керівника приходять як би самі собою. Але в тому, що стосується фінансових коштів, варто з початку діяти раціонально і жорстко. Оскільки саме фінанси є жизнеобеспечивающим чинником існування бізнес а. І в цьому сенсі не останню роль грає такий підхід управління фінансами як bootstrapping. Це поняття прийшло до нас з англійської мови і в практичному плані зводиться до кількох принципам, що дозволяє організувати малий бізнес з мінімальними витратами: • мінімально витрачати (працювати на дому, шукати найдешевші приміщення оренду, утримуватися від виплат зарплати собі на короткі і тривалі терміни); • домовлятися, щоб багато чого робилося за відсоток з продажів або безкоштовно, • домовлятися з постачальниками про пільгові умови оплати; • займатися напрямками, які приносять гроші відразу; • максимально відтягувати різні платежі, затримувати розрахунки з постачальниками, комунальні виплати тощо; • якщо ваш бізнес чомусь унікальний, надавати франшизу на використання ваших виробів або бізнес -ідеі за плату.
Для того, щоб підприємство приносило прибуток, воно повинно бути гнучким до постійно змінюється ринку, але при цьому має працювати як годинник. Організувати малий бізнес необхідно таким чином, щоб не було жодного зайвого і жодного відсутньої ланки, кожен пробіл - це тріщина, яка рано чи пізно дасть текти.
Вам знадобиться
  • - підприємство у сфері малого або середнього бізнесу
Інструкція
1
Перш за все, враховуйте форму оподаткування, яка найкраще підходить саме Вашій компанії. Пам'ятайте про існування патентів і про те, що вони лімітують ваш дохід до певного рівня.
2
Відповідально підійдіть до вибору партнерів і постачальників. Перевіряйте і постійно тримаєте під контролем дії вашого партнера, пам'ятайте головне правило: в бізнес е друзів не буває. Вибирайте тільки тих постачальників, які зарекомендували себе як надійних і знаходяться на мінімальній відстані від вас - таким чином ви мінімізуєте витрати на логістику.
3
У роботі використовуйте професіоналів. Вибирайте тих, хто хоче розвиватися і по-справжньому працює, а не просто відпрацьовує необхідну кількість годин.
4
Використовуйте тільки ту рекламу, яка відповідає вашому бізнес у.Постоянно відстежуйте її результативність, залежно від цього будуйте свою рекламну стратегію і позбавляйтеся від тієї реклами, яка не приносить прибутку.
5
Завжди залишайте мінімум третина чистого прибутку на розвиток компанії. Це допоможе вам в довгостроковій перспективі отримувати ще більше прибутку.
6
Тримайте в штаті кваліфікованого юриста або використовуйте послуги сторонніх організацій для уникнення непорозумінь з законом.
Корисна порада
Вмотивуйте співробітників до роботи у відповідності з їх потребами.