Як відкрити швидке харчування.

Сьогодні всілякі точки, що продають фаст-фуд, надзвичайно популярні. А попит означає хороший прибуток. Спробуйте свої сили, відкривши власне підприємство швидкого харчування. Вибір широкий - ви можете відкрити ресторан або невеликий намет, працювати самостійно або купити діючу франшизу.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - обладнання;
  • - касовий апарат;
  • - дозвільна документація;
  • - персонал.
Інструкція
1
Вирішіть, який саме вид фаст-фуда вас цікавить. Ви можете почати з невеликого кіоску з продажу хот-догів, біляшів чи шаурми. Такий вид бізнесу не зажадає великих вкладень, проте може бути досить прибутковим, особливо якщо ви заплануєте організацію мережі точок.
2
Ще один цікавий варіант - купити готову франшизу. Крім відомих міжнародних брендів на ринку можна знайти пропозиції від російських компаній. Вибір широкий - від кіосків з продажу млинців з начинками або бутербродів до великих ресторанів самообслуговування. Підбираючи підходящу концепцію, враховуйте величину обов'язкових відрахувань франчайзеру (роялті) і його вимоги до партнера.
3
Виберіть зручне місце для торгівлі. «Швидку їжу» можна продавати на жвавих перехрестях, в парках, біля зупинок громадського транспорту. Дуже вдале місце для кіоску - поруч з навчальними закладами, бізнес-центрами, поліклініками. Не відкривайте точку в глибині спального кварталу - місцеві жителі навряд чи забезпечать вам високі обороти. Ресторан швидкого харчування можна розмістити на фуд-корті крупного торгового центру. Це заощадить витрати на відкриття та суттєво збільшить приплив потенційних відвідувачів.
4
Перш ніж почати роботу, отримаєте дозвіл на торгівлю і висновок санітарно-епідеміологічної служби. Зареєструйте касовий апарат.
5
Подбайте про купівлю необхідного обладнання. Набір залежить від обраного формату точки. Для кіоску з продажу готових бутербродів вам знадобиться тільки мікрохвильова піч, холодильна камера і чайник. Якщо ви плануєте готувати піцу, стейки, шашлик або шаурму, купите підходящий криль - карусельний, лавовий, роликовий або гриль для піци. Не забудьте про охолоджувачі для напоїв.
6
Ресторану або кафе буде потрібно кілька грилів, а також марміти, теплові шафи, холодильні та морозильні камери, кавомашини і устаткування для розливу пива. Частина обладнання можуть надати постачальники напоїв, деякі необхідні предмети можна взяти в лізинг. Розгляньте і покупку уживаного устаткування - після ліквідації підприємства громадського харчування його продають з істотними знижками.
7
Найміть персонал. В кіоск вам будуть потрібні два продавця для позмінної роботи, в ресторані потрібні кухарі, прибиральниця, менеджер залу і директор, чию роль ви можете виконувати самостійно. Не забудьте перевірити наявність діючих санітарних книжок у всіх працівників - їх відсутність тягне за собою високі штрафи для підприємства.