Як відкрити хост.

Файл хост (hosts) потрібен для підключення до різних доменним вузлам. Використовуючи текстовий файл хост, можна блокувати різні підключення. Найчастіше питання про те, як відкрити хост і що з ним робити, виникає після вірусної атаки. Приміром, користувачі інтернету нерідко стикаються з проблемою відкриття деяких сайтів, своїх сторінок в соціальних мережах і т.п. А причиною може бути як раз зміна в змісті файлу хост. Щоб вирішити проблему, потрібно знати, як відкрити хост і як його виправити.
Інструкція
1
Файл хост розміщений за адресою C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc. Отже, потрібно пройти цей шлях, по черзі відкриваючи папки - спочатку відкрити папку, де встановлена Windows, в ній знайти і відкрити папку system32, потім відшукати і також відкрити папки drivers і etc. У цій кінцевої папці і знаходитиметься файл хост. Навівши на нього курсор, необхідно натиснути пункт «Відкрити». Для того щоб відкрити файл хост, потрібно використати текстовий редактор, наприклад Блокнот, Notepad ++ або будь-яким іншим. Важливо врахувати в списку «Тип файлів» вибрати пункт «Всі файли», адже хост не має розширення і невидимий, наприклад, для Блокнота, отображающего за замовчуванням файли типу txt.
2
Після того як файл буде відкритий, його потрібно уважно вивчити. У файлі хост прописані зіставлення IP-адрес іменам вузлів. Відкривши цей документ, можна побачити список, що складається з назви сайту і IP-адреси, яке йому приписано. Кожен елемент у файлі повинен розташовуватися в окремому рядку. IP-адреси знаходяться в першому стовпці, а за ними слід відповідне сайту ім'я. При цьому IP-адресу та ім'я сайту повинні бути розділені хоча б одним пропуском. Якщо до адресою є якесь пояснення, то воно йде через знак #. Зміни в список адрес можуть бути вручну внесені користувачем, а також шкідливою програмою. За замовчуванням, в файлі хост є тільки запис «127.0.0.1 localhost».
3
Щоб зміни, внесені в файл хост, були непомітні користувачеві, записи можуть перебувати в самому низу текстового документа. Тому навіть якщо після останнього рядка видно порожнє місце, але прокруткою можна спуститися вниз файлу, обов'язково потрібно це зробити і перевірити, що весь документ дійсно порожній до самого кінця. В деяких випадках змінений файл хост рекомендують просто видалити. Однак по можливості цього краще не робити. Бажано стерти з нього всі зайві записи, а потім зберегти. Після цього комп'ютер потрібно перезавантажити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ltkgIzq6uIc
Зверніть увагу
Незважаючи на те, що змінений вірусами файл хост здається простіше видалити, бажано все ж не видаляти весь документ, а тільки стерти з нього зайві записи.
Корисна порада
Перегляньте відкритий файл хост від самого початку до самого кінця, скористайтеся прокруткою вниз.