Як можуть заробляти юристи.

Після здобуття юридичної освіти далеко не всім вдається відразу знайти підходящу роботу - сьогодні в Росії випускників юридичних факультетів набагато більше, ніж пропозицій про вільні вакансії. Тому знайти хорошу посаду досить важко.
Інструкція
1
Можна влаштуватися в консалтингове агенство. Консалтинг - це консультування підприємців в різних сферах, що стосуються їх діяльності (бухгалтерія, фінансові послуги, написання бізнес-планів, маркетинг). У такі фірми людей з юридичною освітою приймають особливо охоче. Чому? Тому що юристи допомагають починаючим підприємцям з реєстрацією ІП, ТОВ, ЗАТ та інших форм юридичних осіб, а також надають їм послуги за цивільно-правового консультування та юридичної підтримки їх бізнесу. Зарплата агентів з консалтингу складається з фіксованої мінімальної щомісячної виплати та відсотків від вирученої ними прибутку.
2
Непогано створити власний сайт і заробляти на інтернет-консультуванні. Сьогодні це досить прибутковий вид бізнесу. Більшості людей елементарно не вистачає часу, щоб відвідати реальну консультацію юриста. З інтернетом же все набагато простіше: зареєструвався на сайті, заповнив ідентифікаційну форму і задав письмово, що цікавить. Докладну відповідь приходить на електронну пошту - і не треба нікуди ходити і стояти в чергах. Правда, вам доведеться трохи витратитися на послуги програміста, який створюватиме ваш сайт. До того ж, перший час з метою залучення клієнтів доведеться давати невеликі за обсягом консультації на безоплатній основі.
3
Ще один спосіб - відкрити юридичну консультацію. Зареєструвати в реєстраційному органі її можна як ІП або ТОВ. В пером випадку ви маєте право лише на ведення приватної практики, по-другому - організувати навіть колегію адвокатів. Перед тим як відкривати консультацію, складіть свій бізнес-план. Не варто його недооцінювати - чіткий і грамотний проект з ведення бізнесу дозволить вам швидко домогтися успіху. Після того як зберете всі необхідні документи, зверніться до податкового органу за місцем проживання.