Як накачати ноги дівчині. Накочені ноги у дівчини.

Накачати ноги не так вже й легко, тому що м'язи ніг дуже вперті - це визнають навіть найдосвідченіші бодібілдери. Накачати прес, руки і груди, порівняно з ногами - просто дитяча забава. А, якщо ноги ще й прибувають в запущеному стані, і процес вже перейшов у стадію целюліту і в'ялості м'язів, то шлях до накоченим і красивим ногам буде довгий і тернистий.
Інструкція
1
Для початку згадайте стару, добру скакалку. Потрібно щодня робити по сто подвійних подскоков, але якщо для вас це скрутно - то не перевантажуйте себе, робіть, скільки зможете. Просто збільшуйте кількість стрибків з кожним разом, і ви незабаром накачаєте свої ноги.
2
Одне з найефективніших вправ - це «пістолетики», воно задіює практично всі групи м'язів ніг. Витягнувши одну ногу вперед, присідайте. Робіть по двадцять «пістолетиком» на кожну ногу кожен день, і через пару місяців ви свої ніжки не дізнаєтеся. Так підтягнеться спина і сідниці. Якщо цю вправу вам робити важко, то просто присідайте без витягування ноги.
3
Наступна вправа, яке допоможе накачати ноги дівчині - це випади. Встаньте прямо, якщо є необхідність, то тримайтеся за стілець для вашого балансу. Зігніть ногу в коліні і піднесіть його до грудей, потім зробіть невеликий крок вперед. Потрібно стежити, щоб коліно не йшло вперед стопи. Далі поверніть коліно знову до грудей. Зробивши такий вправу десять разів для однієї ноги, повторіть теж саме для іншої.
4
Коли ви відчуєте, що сил тепер вистачить для більш важких вправ, щоб накачати ноги, то вирушайте в спортзал. Багато хто вважає, що накачати литковий м'яз можна тільки зі штангою або обважнювачем, але ж ця м'яз одна з найбільш видних, і якщо вона занадто худа, то її доводиться ховати під джинсами. Так само в спортзалі вас чекає ще один вірний друг - це велотренажер. Нехтувати заняттями на ньому не варто, адже після декількох кілометрів в день на ньому, наблизять вас до бажаним накоченим ногам.
Корисна порада
накачати ноги, ноги, ікри, дівчині накачати ноги