Як оновлювати сторінку автоматично.

У різних браузерах передбачена функція автоматичного оновлення інтернет-сторінки. Вона дуже зручна, оскільки від користувача в даному випадку не буде потрібно рівно ніяких зусиль. Встановити автообновление можна або прямо в настройках браузера, або через установку спеціального додатку.
Інструкція
1
Користувачі, у яких встановлено браузер Google Chrome, можуть скачати спеціальне розширення для оновлення сторінок. Воно називається Auto Refresh Plus і виявиться як не можна зручніше в тому випадку, якщо вам доводиться стежити за частими змінами на якомусь сайті.
2
Після того як ви завантажили і встановили дане розширення, зробіть настроювання (клікніть на значок Auto Refresh Plus, що розташований у верхній панелі браузера). Ви можете включити автообновление активної веб-сторінки через певний часовий проміжок. Для цього виберіть один з декількох доступних інтервалів: 5, 10, 30 секунд або 1, 5, 15 хвилин. До речі, також існує і ручний режим установки часу, і тут вже тільки ви будете вирішувати, через скільки секунд або хвилин оновлюватиметься відкрита сторінка.
3
Щоб запустити роботу розширення, натисніть кнопку Start. Відразу після цього необхідна веб-сторінка буде оновлюватися в установленому режимі. Зверніть увагу на те, що це продовжиться, навіть якщо сторінка буде неактивна. Ви зможете переключитися, коли необхідно, на будь-які інші вкладки.
4
Якщо на вашому комп'ютері встановлений браузер Opera, тоді для включення автоматичного поновлення клікніть правою кнопкою миші на будь-якому місці сторінки. Далі виберіть пункт під назвою «Оновлювати кожні». Перед вами з'явиться список з доступними інтервалами. Виберіть той, який вам більше підходить (від п'яти секунд до тридцяти хвилин). Крім того, задати час оновлення можна і вручну: клікніть на рядок «Поставити інтервал».
5
Користувачі Mozilla FireFox можуть встановити спеціальний додаток TabMixPlus. Завантажити його можна на офіційному сайті https://addons.mozilla.org/ru/firefox/. Варто відзначити, що даний додаток підтримує не тільки автообновление сторінок, але також дозволяє керувати і іншими опціями. Після установки клікніть по потрібній вкладці правою кнопкою миші, потім натисніть на пункт «Оновлювати вкладку кожні ...». Після цього залишиться тільки визначитися з відповідним тимчасовим інтервалом.