Як оригінально зробити подарунок на день народження.

День народження - це, мабуть, єдине свято, яке відзначається абсолютно у всіх націях, національності і культурах. Особливості традицій цього дня можуть відрізнятися, але суть залишається незмінною - дарувати подарунки і вітати винуватця торжества.
Інструкція
1
Така психологічна потреба людей, що хоча б один день в році їм хочеться свята. Якщо людина вам доріг, постарайтеся зробити для нього оригінальний подарунок, який він зможе гідно оцінити. За умови, що ви знаєте особисті захоплення іменинника, постарайтеся підібрати додаток до них. Якщо це колекціонування, знайдіть рідкісний предмет, якщо це полювання - хороше рушницю. Допомогти у виборі подібних подарунків вам завжди може інтернет, де безліч форумів і сайтів купівлі-продажу всіляких товарів.
2
Якщо людина досить прагматичний, йому підійде практичний подарунок. Наприклад, хороша папка, органайзер. Краватка, як невід'ємний атрибут ділового стилю теж буде оцінений. Але це більш стандартне рішення. Частиною оригінального подарунка для персони, укладеної в стіни офісу може бути виїзд на природу. Якщо є можливість, попросіть друга, який добре володіє віршуванням, придумати жартівливе привітання у стилістиці роботи іменинника: звіт, інструкція, розклад і т.п.
3
Коли ви складаєте список гостей, зверніть увагу, можливо там не вистачає старого друга або подруги. Знайдіть контакт з цією людиною і запросіть його. Візит близьких людей завжди значний подарунок для кожного з нас. Це набагато більше, ніж річ або послуга.
4
Одним з оригінальних подарунків буде запрошення аніматора для проведення торжества. Причому в цьому випадку вік не має значення: дорослі, підлітки, діти завжди із задоволенням проводять час у русі, при цьому сам свято бере певну сюжетність. Всі тонкощі потрібно обговорити з провідними заздалегідь.
5
Представники мистецтва люблять все незвичайне і безпосередньо творче. Приємним сюрпризом для них стане запрошення на концерт, похід в театр, кіно. У таких людей сильно розвинене увагу і фантазія. Якщо ваше запрошення буде на вид мистецтва, відмінного від того, чим зайнятий іменинник, це може стати хорошим сюрпризом, оскільки дозволить розширити кругозір.
6
Коли вас розділяють кілометри, подарунок можна відправити заздалегідь поштою. І головне - зателефонуйте в день торжества, і скажемо не завчені тривіальні слова, а щирі і правдиві.
Сам подарунок часто не так важливий, як спосіб, яким його піднесли. І навіть скромна листівка, подарована оригінальним способом, принесе безодню позитивних емоцій.
Інструкція
1
Щоб зрозуміти, як можна здивувати людину, згадайте про його уподобання і хобі. Наприклад, запеклому філателістів буде приємно виявити рідкісну марку в упаковці з флаконом звичайних духів. Налаштувавшись на стандартний «протокольний» подарунок , вітаємо буде приємно здивований, що ви пам'ятаєте про його уподобання, і постаралися вгадати бажання.
2
Зробіть вигляд, що ви взагалі забули про свято. Якщо це робочий день - не дзвоніть тому, кому плануєте вручити подарунок . У вихідний під слушним приводом підіть з дому або надішліть іменинника в магазин. Коли він, засмучений, повернеться зі служби чи з прогулянки, то побачить святково накритий стіл, свічки, а на самому видному місці - подарунок , про який давно мріяв. Елемент несподіванки спрацює на вашу користь. Це привітання не забудеться ніколи.
3
Порадуйте свого партнера веселою розвагою. Пограйте в «гаряче-холодно», але на новий лад. Сховайте презент, наприклад, квитки на виставу, за гумкою нижньої білизни. Зауважте коханому очі. Нехай він починає обмацувати вас з голови. Якщо партнер віддаляється від сюрпризу, говорите «холодно». Якщо наближається - «тепліше» і «гаряче». Така розвага навряд чи закінчиться тільки радістю від подарунка. Швидше за все, задоволення отримаєте ви обидва.
4
Оригінальне привітання оцінить не тільки друга половина, але і колега по роботі. Якщо іменинник - ваш начальник, організуйте групове привітання. Наприклад, можна розіграти сценку, де він - король, а ви його міністри. Привітайте його, перераховуючи всі достоїнства його держави (компанії або відділу). Щоб попадання було стовідсотковим, заздалегідь виготовте корону, пофарбувавши її золотою фарбою. А для міністрів - медалі на шию. На них напишіть «міністр логістики», «міністр канцелярії» і т.д. І роздайте їх співробітникам, які займають відповідні посади.