Як відкрити гарячу лінію.

Гаряча лінія - це спеціалізований телефонний номер, який обслуговує цілий відділ телефоністів, що відповідають на запитання абонентів. Дана послуга - вихід для тих бізнесменів, які, наприклад, змушені приймати велику кількість замовлень на свої товари.
Вам знадобиться
  • - ліцензія на ведення підприємницької діяльності;
  • - дозвіл на надання телекомунікаційних послуг;
  • - приміщення, необхідна оргтехніка та аксесуари.
Інструкція
1
Щоб організувати свою гарячу лінію вам знадобиться телефонний номер, який обов'язково повинен бути багатоканальним. Він може бути зареєстрований як звичайний міський номер або як номер, що починається на 8 - 800. Ви можете також перетворити в гарячу лінію звичайний телефон, який ви використовуєте при роботі в офісі, для цього вам знадобиться просто налаштувати переадресацію дзвінків.
2
Для створення call-центру вам знадобиться закупити обладнання (комп'ютери, телефони, аксесуари і т.д.), створити робочі місця і зареєструвати всі необхідні документи (ліцензію на ведення підприємницької діяльності, дозвіл на надання телекомунікаційних послуг і т. д.). Потрібно мати на увазі той факт, що при прийнятті на роботу співробітників, рекомендованих центром зайнятості, ви отримаєте одноразову фінансове заохочення. При цьому працівник повинен пропрацювати у вашій організації як мінімум 12 місяців, тоді ви зможете з чистою совістю пустити гроші в справу.
3
Якщо ж вам не хочеться самостійно займатися організацією власної гарячої лінії, ви можете звернутися в одне з агентств, які візьмуть ці турботи на себе. Зрозуміло, це послуга не безкоштовна, але натомість ви отримаєте повнофункціональний call-центр, робота якого буде збудована згідно з вашим технічним завданням. Обслуговування цього центру повністю ляже на дане агентство, в середньому місячна вартість даної послуги становить близько 50 тисяч рублів.
4
Вартість користування вашій гарячою лінією ви визначаєте самостійно. Але, як правило, в тому випадку, якщо підприємець реалізує якийсь товар і використовує лінію для консультацій, то абонент не платить ні копійки, користуючись лінією. Якщо ж ваша телефонна служба спеціалізується на наданні тих чи інших послуг саме по телефону (психологічна допомога, довідкові служби і т.д.), то цілком припустимо встановити певну вартість хвилини розмови.