Як відтерти жуйку від штанів. відтерти шкіру від жуйки.

Не потрібно засмучуватися, якщо ви виявили на нових штанях пляму від жуйки. Головне, не намагайтеся відтерти її від брюк без попередньої обробки - забруднення стане ширший. Спробуйте видалити тягнеться масу перевіреними способами.
Вам знадобиться
  • - розчинники;
  • - миючий засіб;
  • - ганчірочки;
  • - масло;
  • - праска.
Інструкція
1
Заберіть частина жуйки, але не намагайтеся її відшкребти. Після покладіть штани в целофановий мішок і помістіть в морозильну камеру на пару годин. При застиганні жуйка стає крихкою і легко видаляється механічним способом.
2
Змочіть місце забруднення бензином або гасом і залиште на пару хвилин, потім акуратно потріть пляму ганчірочкою. Якщо з першого разу нічого не вийшло, повторіть знову. З білих виробів видалити жуйку можна за допомогою розчинника, на кольорових матеріалах ставити такі експерименти не можна - з'явиться біляста пляма, так як тон вигорить під впливом агресивного речовини.
3
Якщо штани виготовлені з делікатною тканини, спробуйте видалити пляму за допомогою масла. Нанесіть його на забруднення і залиште на кілька годин. За цей час основа жуйки зруйнується під впливом жирного складу. Змочіть ватяний диск в цьому ж олії і потріть проблемну зону. Особливо добре таким чином жуйка віддаляється з шовку і шкіри.
4
Спробуйте видалити жуйку зі штанів праскою. Візьміть кілька м'яких ганчірок. Прикладіть одну до місця забруднення і пропрасуйте праскою - тягнеться маса повинна прилипнути на тканину. Повторюйте пророблене знову доти, поки частина «Орбіта» або «Дірола» не відчепиться від виробу. При необхідності протріть забруднення ганчірочкою, змоченою в гасі.
5
Після обробки бензином або гасом на штанях може залишитися жирну пляму. Нанесіть на нього трохи миючого для посуду або плямовивідника і залиште на 20 хвилин. Виперіть річ в пральній машинці з додаванням порошку. В крайньому випадку, зверніться в хімчистку.
Зверніть увагу
При роботі з розчинниками надягайте гумові рукавички, щоб захистити шкіру рук. Намагайтеся бути гранично обережними, уникайте потрапляння рідини на слизові оболонки і не працюйте поблизу джерел вогню. Детально про заходи безпеки прочитайте на флаконі із засобом.