Як надягати накладні пасма. Як правильно накладати пасма волосся.

Накладні пасма дозволяють жінці швидко змінювати свій вигляд. Володарка короткого волосся може з їх допомогою ненадовго стати довговолосою, а дівчина з тонкими пасмами - зробити розкішну пишну зачіску. Однак якщо прикріпити накладні пасма неправильно, можна позбутися їх в невідповідний момент і потрапити таким чином в незручну ситуацію.
Інструкція
1
Вибирайте накладне волосся правильно. Якщо ви хочете, щоб ваша зачіска виглядала природно, придбайте накладні пасма потрібної довжини, виготовлені з натурального волосся, відтінок яких близький до вашого. Такі пасма, на відміну від штучних, можна меліровать, фарбувати, випрямляти або завивати праскою, укладати за допомогою різних засобів та ін.
2
Розділіть всі накладні пасма на потиличні і скроневі. Перші, як правило, значно ширше другого. Плутати їх не можна, оскільки в цьому випадку ви тільки зіпсуєте зачіску, і всю роботу в підсумку доведеться переробляти заново. Потім все потиличні пасма розділіть по ширині: чим ширше шпилька, тим ближче до верхівки вона буде кріпитися.
3
Якщо у вас пряме волосся, зробіть невеликий начісування біля коріння кожного локона, до якого ви будете кріпити накладну пасмо, а потім збризніть волосся лаком. Це зручніше за все робити з кожному окремому пасмом безпосередньо перед тим як прикріпити до неї шпильку. Кучерявим дівчатам це не потрібно, оскільки на хвилястих локонах шпильки накладних пасм зазвичай тримаються добре.
4
Зберіть волосся у високий хвіст. Візьміть пасма, які слід кріпити до потиличної частини голови, і акуратно приколюйте їх, рухаючись знизу вгору. Прикріпивши одну пасмо, випускайте частина зібраних у хвіст волосся і прикривайте накладні локони своїми. Врахуйте, що між шпильками повинна залишатися відстань в 2-3 см. Останню широку пасмо потрібно прикріпити на потилицю.
5
Візьміть вузькі скроневі накладні пасма і прикріплюйте їх до свого волосся, рухаючись знизу вгору. Для цього потрібно на своїх локонах біля коріння зафіксувати шпильки накладних пасм, а потім прикрити їх власним волоссям. Відстань між накладними пасмами має становити 1,5-2 см. Закінчивши приколювати пасма, акуратно розчешіть волосся і зробіть зачіску.
Накладні пасма використовують тоді, коли хочуть додати зачісці обсягу, або коли для дуже пишною укладання не вистачає своїх рідних волосся. Але для того щоб вони прикрасили зачіску, а не зіпсували її, потрібно чітко дотримуватися технологію їх прикріплення.
Вам знадобиться
  • - Накладні пасма;
  • - гребінець з роздільником пасом на кінці.
Інструкція
1
Для початку перевірте, як працюють шпильки, які кріпляться до цих пасмам, щоб зрозуміти, як з ними працювати ще до того, як почнете кріпити волосся.
2
В середньому кожен набір штучних пасом складається з десяти штук. Волосся для таких заколок зазвичай використовуються справжні. Ви можете підібрати пасма в колір. А можна купити волосся на пару відтінків світліше і добитися ефекту мелірування або колорування на волоссі. Перед основним прикріпленням волосся потрібно трохи потренуватися. Для цього спробуйте прикріпити одну пасмо, потім її зняти. І так робіть кілька разів, поки не відчуєте, що досить натренувались.
3
Для того щоб створити собі ідеальну зачіску, потрібно скористатися тонкою гребінцем з роздільником пасом на кінці. Вона допоможе вам зробити рівні ряди, куди будуть кріпитися пасма. Прикріплювати пасма потрібно починати з нижньої частини голови до верхньої.
4
Щоб почати створювати зачіску, потрібно зібрати основну частину волосся у високий хвіст на потилиці. Під нього потрібно почати прикріплювати прядки. Найширші прядки кріплять від вуха до вуха, щоб надати більший обсяг зачісці. А ось кріпити першим потрібно середній затиск, щоб розподіляти накладні волосся по зачісці рівномірно.
5
Після того, як ви прикріпіть нижні пасма, перевірте, наскільки добре ви їх прикріпили. Тільки після цього можна продовжувати формувати зачіску.
6
Після того як всі пасма будуть прикріплені до голови, поправте зачіску, збризніть її лаком і виходите у світ. Ваш новий образ обов'язково оцінять.