Як обрізати виноград навесні.

Недоглянутий виноградник росте дуже швидко, намагаючись освоїти якомога більше життєвого простору. Щорічна обрізка винограду - єдина можливість отримати плодоносні лози і допомогти кущу впоратися з навантаженням. В процесі роботи зазвичай видаляються або коротшають старі частини крони і однорічні пагони. Задача початківця виноградаря - навчитися основним принципам цієї процедури.
Вам знадобиться
  • - секатор;
  • - садова пила.
Інструкція
1
Починайте обрізати виноград на початку весни, до початку бурхливого сокоруху і набухання вічок. Огляньте перезимував кущ і оцініть його стан. Рослина слід прорідити: видалити пошкоджені, хворі і слаборозвинені гілки. Товсті гілки обережно нагинатися в сторону секатора і робіть зріз ковзним рухом. Лози не повинна сплющуватися! При необхідності використовуйте садову пилку з розведеними зубами.
2
У куща другий вегетації ображати від 50 до 90% однорічного приросту. Залиште 2 сильних втечі, укоротивши їх на 4-5 очок. Намагайтеся, щоб рани обрізаних гілок були маленькими, особливо на старій деревині - інакше можна викликати омертвіння рослинних тканин. При видаленні гілки біля самої основи деякі виноградарі радять залишати подушечки приблизно в 0,5 см завтовшки. Зріз повинен лежати перпендикулярно до осі пагона і бути абсолютно рівним.
3
Сформуйте «скелет» молодого куща. У винограду необхідно штучно створити стовбур (штамб) - багаторічну частину стебла, яка буде закінчуватися у першого розгалуження гілок. Залиште два рукави (плеча) - відрізка багаторічної лози. Саме на них будуть рости нові пагони і дозрівати ягоди.
4
Використовуйте популярну обрізку «на плодове ланка». На кожному рукаві слід залишити невелику частину торішньої лози з парою пагонів поточного року. Нижній - сучок заміщення - укоротите на 3 нирки. Верхній - плодову стрілку - приблизно на 6 очок. Цей дуже важливий втечу - ви залишаєте його для плодоношення.
5
Сучок заміщення дозволить кущу продовжити свій розвиток. Коли настане час наступної обрізки виноградника, одна нова лоза на ньому буде знову залишена на урожай, інша ж стане новим сучком заміщення. Таким чином, ви створите так звану двосторонню віялову форміровку в чотири рукава. В першу вегетацію ваша задача - виростити два сильних втечі, в другу - чотири, в третю - вісім.
6
На третьому році життя виноградника у вас повинні сформуватися повноцінні кущі. У цьому віці вони можуть дати перший урожай, тому регулюйте плодоношення. Залиште на кожному плечі 2-3 розвинених втечі, решта зріжте приблизно на 45 см. Надалі ви будете регулювати і кількість суцвіть: залиште 1 гроно винограду з дрібними ягодами на 1 втечу; 1 гроно на 2 втечі - для крупногроздного сорти.
Зверніть увагу
Обрізка виноградника - процес складний і творчий, він вимагає великого досвіду. Щоб не помилитися при формуванні куща, необхідно не тільки вивчити спеціальну літературу і постійно ділитися досвідом з досвідченими виноградарями. Важливо предощущает подальший розвиток виноградного куща, бачити його слабкі і сильні сторони. Буває, що з плодової стрілки не виходить повноцінної лози. Замість неї виберіть заступника - здоровий, сильний пагін від 8 мм завтовшки. Новим сучком заміщення може стати гілка, яка росте близько до штамбу виноградного куща.
Виноград зазвичай виростає в формі куща з пагонами, які підв'язують до опор - шпалері або кілків. Обрана система формування куща підтримується за допомогою щорічної обрізки. Якщо залишити все лози, які виросли за літо, то вся маса живильних речовин піде на забезпечення зростання численних пагонів, а розвиваються суцвіття будуть відчувати в них недолік.
Вам знадобиться
  • - секатор.
Інструкція
1
При щорічній обрізці залишайте на кущах тільки ті нирки, що сформувалися за літо, які змогли б розвинутися в повновагі грона з хорошої якості ягодами. Обрізку проводите восени, перед самим укриттям. Це дозволить уникнути весняного «плачу» лоз і забезпечить хороший урожай.
2
Огляньте кущ і оцініть його стан, проведіть санітарну розчистку: видаліть порослеві пагони, які не зрізані влітку, а також все листя, нижче 1-й дроту закривають «рукава» рослини (їх треба бачити). Ображати невизревшіе верхівки пагонів. Частина листя поступово скидайте обрізанням або сощіпиваніем.
3
Починайте обрізку знизу. У разі, якщо кущ четирехрукавний, на кожному з чотирьох сучків заміщення (кінці рукавів) кожен нижній зовнішній втечу обріжте на новий сучок (3-4 вічка). Вище цього нового сучка наступний втечу обріжте на плодову стрілку (від 4 до 18 очок), враховуючи біологічну особливість сорту. Третій верхній втечу видаліть, він не потрібен для посилення ланки. Таким чином, звичайне плодове ланка сформовано.
4
Розташовуйте всі зрізи з одного боку рукава, краще з внутрішньої. Якщо розташування ран безсистемно, як часто виходить у недосвідчених виноградарів, то провідні шляхи лози стають звивистими, в результаті сповільнюється і порушується ток поживних речовин, відбувається ослаблення куща і всихання рукавів, що призводить до передчасної загибелі лози.
5
Намагайтеся, щоб наносяться кущу рани були якомога менших розмірів, а зрізи залишалися завжди гладкими. При повному видаленні рукавів або лоз зрізайте їх біля основи, залишаючи невеликі подушечки товщиною до 0,5 см. Не робіть зрізи врівень з поверхнею рукава, вони призводять до глибокого відмирання тканин.
6
На укривних виноградниках виробляєте обрізку в два прийоми: попередню - восени і остаточну - навесні. Вирізуйте всохлі частини куща перед укриттям при попередній обрізку, а також отплодоносившие плодові стрілки, невизревшіе частини пагонів. Залишайте при цьому приблизно 50% запасу лози.
7
Під час весняної обрізки вибирайте кращі здорові лози, добре перезимували, не пошкоджені при відкритті і укритті кущів. Одночасно формуйте плодові ланки і встановлюйте навантаження куща вічками, яка складається з довжини обрізки і числа плодових ланок.
8
На кожному розгалуженні рукава формуйте по одному плодові ланки, на сильних рукавах - по два. Складайте кожна ланка з плодової стрілки, а також сучка заміщення. Плодові стрілки обрізайте на різну довжину, враховуючи біологічні особливості сорту, на сучках заміщення залишайте від двох до чотирьох нормально розвинених вічок. Весняну обрізку необхідно закінчити до розпускання бруньок.
Зверніть увагу
«Виноградний рукав» - багаторічна частину стебла виноградної лози. «Сучок заміщення» - сучок, що розташовується нижче плодового втечі (дуги, стрілки, полудугі або батоги), службовець для утворення нових сучків заміщення і плодових пагонів в майбутньому році. «Стрілки» - плодові пагони, підрізали на 4-6 очок і підв'язують горизонтально або похило вздовж площині шпалери.