Як перенести блог.

Знаючі веб-програмісти перед тим, як перенести сайт в інтернет на хостинг, спочатку створюють його на локальному диску свого комп'ютера. Такий спосіб заощаджує час, витрачений на створення сайту.
Інструкція
1
Після того як ви зібрали свій блог на локальному диску свого комп'ютера за допомогою «Денвера», протестували його працездатність, переконалися, що все працює нормально, переносите його на хостинг.
2
Зв'яжіться зі своїм хостером, з'ясуйте конфігурацію сервера, в ідеалі вона повинна бути такою: apache + mod_rewrite, php 5.1.0 з розширеннями GD, iconv, mbstrings, mysql 5. Якщо щось зі списку відсутній, попросіть хостера встановити це, якщо він відмовляється, то міняйте хостинг.
3
Перейдіть в phpmyAdmin вашого хостингу, створіть нову базу даних, ввівши логін, пароль, ім'я бази даних (іноді база даних вже створена на хостингу, в цьому випадку вам будуть надані потрібні дані в панелі управління).
4
Створіть файл бази даних, яка стоїть у вас на «Денвері»: відкрийте phpmyAdmin, перейдіть у вкладку «Експорт», експортуйте базу даних на свій комп'ютер (наприклад, mysql.sql).
5
Залийте всі файли вашого блогу (з папки/www) в кореневу папку вашого хостингу: зайдіть через FTP в кореневу папку і залийте файли по одному. Або через панель управління зайдіть в File-manager і завантажте всі файли блогу архівом, який згодом автоматично розпакується.
6
Встановіть потрібних папках права CHMOD, рекомендовані виробником движка блогу.
7
Зайдіть в phpmyAdmin через панель управління вашого хостингу, виберіть вкладку «Імпорт». Виберіть раніше імпортований файл бази даних на вашому комп'ютері, завантажте його. Встановіть потрібне кодування (зазвичай це UTF-8, або cp1251 - кодування Windows).
8
У файлі config.inc.php поміняйте налаштування підключення до бази даних, зазвичай це виглядає так: $ _CFG ['db_host'] = 'localhost', $ _CFG ['db_base'] = 'імя_бази', $ _CFG ['db_user'] = 'имя_пользователя', $ _CFG ['db_pass'] = 'пароль_бази'. У відповідні поля введіть ті дані, які надав вам хостинг, або ті, які ви вказали самі.
9
Перейдіть за адресою вашого блогу, все має запрацювати.