Як пенсіонеру заробити. Як заробити пенсіонеру рукоділлям.

Розмір пенсій за віком, які отримують громадяни Росії після припинення трудової діяльності, невеликий. Після сплати комунальних послуг залишилися грошей вистачає тільки на найнеобхідніше. Тому додатковий заробіток стає для пенсіонера можливістю повноцінного існування. Багатий життєвий досвід може стати тим перевагою, якої дозволить вам заробити нехай невеликі, але стабільні грошові суми.
Інструкція
1
Комп'ютер та інтернет стали вже звичними явищами в багатьох сім'ях. Попросіть дітей чи онуків показати вам ази, навчитеся користуватися цими благами цивілізації. У багатьох містах органи соцзахисту організовують комп'ютерні курси, де вас навчать створювати блоги або навіть власні сайти. Тематику для них виберіть ту, що близька вам, наприклад, домоведення, кулінарію або рукоділля. Якщо блог або сайт буде цікавим, і його будуть відвідувати користувачі інтернету, ви зможете отримувати додатковий заробіток від розміщення рекламних оголошень. На пенсії можна освоїти спеціальність копірайтера або зайнятися продажем рерайта на текстових біржах.
2
За допомогою того ж інтернету ви можете продавати свій багатий досвід. Якщо ви працювали, наприклад, бухгалтером, економістом або інженером по затребуваною на сьогоднішній день спеціальності, то, написавши оголошення в інтернеті або газеті, ви зможете знайти учнів, з якими поділіться секретами майстерності. Легко знайти заробіток тим пенсіонерам, які працювали викладачами, математиками, філологами, фізиками, хіміками і біологами, вони можуть займатися репетиторством.
3
Якщо ви любите вишивати або, наприклад, у вас добре виходять домашні консервовані заготовки, це також може стати джерелом постійного доходу. На свою продукцію ви завжди знайдете покупців, які можуть стати постійними замовниками і клієнтами. Високо буде оцінено вміння плести з бісеру, вишивати, в'язати. Навіть пристрасть до вирощування кімнатних рослин може приносити непогані гроші, якщо ви будете продавати рослини.
4
Тим пенсіонерам, які вміють вести будинок або працювати в саду, теж не доведеться сидіти без роботи, якщо вони запропонують свої послуги забезпеченим сім'ям, що живуть у власних будинках і ведучим господарство. Ви зможете працювати за наймом неповний робочий день куховаркою, покоївки, садівником. На такі вакансії, як білетер, сторож або консьєрж, також постійно потрібні пенсіонери, для яких привабливим буде навіть невеликий заробіток.
У Росії для чоловіків пенсійний вік становить 60 років, для жінок 55. Але навіть після того, коли люди виходять на пенсію, вони продовжують трудитися. Причин безліч - нестача грошей, криза в спілкуванні і т.д. Але роботодавці намагаються запропонувати вакантні місця більш молодим і перспективним фахівцям. Тому пропонуємо варіанти працевлаштування для літньої категорії громадян.
Інструкція
1
За російським законодавством, особам які вийшли на пенсію трудиться не заборонено, отже, такий орган як служба зайнятості повинна сприяти в пошук роботи. Звернувшись в неї, фахівці зможуть запропонувати наявні вакансії у відповідності з віком і професією.
2
Можна спробувати шукати заробіток самостійно, а саме вивчити пропозиції в газетах оголошень. Зазвичай роботодавці охоче беруть пенсіонерів на такі посади як вахтер, сторож, бібліотекар, продавець друкованого кіоску і т.д.
3
За допомогою мережевого маркетингу можна заробляти чималу суму на місяць. Якщо пенсіонер володіє навичками продавця і може знайти контакт з будь-якою людиною, то такі компанії як Ейвон, Оріфлейм, Цептор пропонують займатися поширенням їхньої продукції. Її завжди можна продати своїм знайомим і родичам, а вигоду залишити собі.
4
Якщо Скопле чимала сума до старості, то одним з варіантів безпечного заробітку можуть стати відсотки за вкладом. Для цього потрібно вивчити пропозиції банків, і там, де найбільш високий відсоток - відкрити рахунок. Щомісяця будуть нараховуватися відсотки, які безпосередньо залежать від суми вкладу. Обналічівая їх, можна отримувати непогана підмога до пенсії.
5
Можна запропонувати консультаційні послуги різним компанія. Якщо ви добре зарекомендували себе під час трудової діяльності, отримували різні нагороди і вводили новаторські ідеї на підприємстві, то вашою особистістю можуть зацікавитися вельми солідні компанії, варто тільки самим вийти на них.
6
Для педагогів є можливість займатися репетиторством. Кожен батько хоче щоб його чадо краще вчилося в школі. Досить розклеїти оголошення про свої послуги на автобусних зупинках або помістити їх в різні газети.