Як намалювати музиканта.

Малювання людей за будь-яким заняттям дуже цікаво. Однак цей вид малювання має свої особливості, адже положення тіла натурщика постійно змінюється. Навіть якщо корпус щодо нерухомий (як, наприклад, у музиканта), руки весь час у русі, а вираз обличчя змінюється в залежності від характеру і відтінків твори. Необхідно навчитися вловлювати нюанси настрою, так само як і найбільш характерні пози.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - олівець;
  • - картинки із зображенням виконавця на тому чи іншому інструменті.
Інструкція
1
Розгляньте фотографії із зображеннями музикантів. Нехай це будуть, наприклад, скрипалі. Постарайтеся підібрати картинки так, щоб виконавці були в різних ракурсах. Виберіть найбільш характерний. Для скрипаля це буде зображення анфас з легким поворотом голови.
2
Проведіть вертикальну лінію. Вона задає загальне положення тіла музиканта під час гри. При цьому не має значення, чи пройде ця осьова лінія прямо по центру фігури або трохи збоку. По ній ви будете задавати пропорції і визначати положення основних ліній. Проведіть косу лінію від маківках музиканта під тим кутом, під яким повинна бути нахилена його голова. Ця лінія з'єднає середину лоба з кінцем грифа скрипки.
3
Розділіть косу лінію навпіл. До середини проведіть перпендикуляр. Він задасть напрям смичка. Розмір цієї деталі залежить від конструкції скрипки. У академічного інструменту він приблизно дорівнює довжині самої скрипки. У народній може бути довший або коротший, інший раз набагато. Точка, через яку проходить смичок, ділить інструмент приблизно в співвідношенні 1: 3, починаючи від щоки музиканта.
4
Визначте положення підборіддя. Для цього подумки розділіть кут між прямою і косою лініями на 3 частини. Від косою відкладіть 1/3, намітьте овал обличчя. Пропорції самого особи такі ж, як у будь-якого дорослої людини. Можна провести допоміжну лінію через середину лоба і перенісся до самої виступаючої точки підборіддя.
5
При малюванні голови людини, яка дивиться прямо на глядача, цю лінію зазвичай ділять на 7 рівних частин. В даному ж випадку її можна розділити на таку ж кількість частин, але так, щоб 3 нижні були трохи коротше інших. Намітьте положення губ, носа і очей. Нижній край губ проходить по позначці, що розділяє 1 і 2 частини знизу, низ носа знаходиться між 2 і 3 частинами, очі - на рівні другої позначки зверху і т.д.
6
Визначте положення рук. Права рука зі смичком розташовується тильною стороною вгору, ліва рука обхоплює гриф знизу. Пальці зігнуті, лікті - трохи відведені в сторони. Намітьте положення плечей і передпліч.
7
Прорисуйте деталі особи. Зверніть увагу на те, що музикант дивиться вниз, тобто повіки його опущені. Особливу увагу приділіть міміці. Подивіться, як розташовуються складки і зморшки. Саме ці лінію здатні передати настрій. Врахуйте, що в даному ракурсі, коли голова злегка повернена, відстані між основними лініями особи і складками будуть неоднакові. На тій щоці, яка повернена до глядача, ці відстані будуть дещо більше.
8
Зобразіть деталі скрипки. Дека цього інструменту має овальну форму з виїмками по довгим краях. На деці вирізані 2 отвори - ефи. Їх накреслення нагадує знак інтеграла. Не забудьте більш чітко промальовувати гриф з головкою і колками, а також струни.
9
Доповніть свій малюнок деталями одягу та інтер'єру. Якщо руки зігнуті в ліктях, на рукавах утворюються складки, що йдуть від внутрішньої частини ліктя до зовнішньої. В якості фрагмента інтер'єру може бути шматок сцени, вікно і т.д.
На жаль, творчі професії не завжди добре оплачуються. Що ж робити молодому початківцю музикантові , який не має постійного заробітку? Вихід завжди є - можна у вільний час підробляти грою на музичному інструменті.
Інструкція
1
Дайте оголошення в газету або на відповідний сайт (дошку оголошень) в мережі інтернет про те, що ви здійснюєте музичний супровід весіль, днів народження, ювілеїв, дитячих свят. Загалом, будь-яких заходів, де потрібна музика. Підберіть собі напарника, а краще кілька людей, що грають на різних музичних інструментах. Це підвищить попит, і ви будете отримувати більше замовлень. Не піднімайте занадто високу ціну на свої послуги. Таких як ви, досить багато, що говорить про високу конкуренцію. Пам'ятайте, що краще отримати менше, але отримати взагалі, ніж сидіти і чекати «з моря поди». Якщо ви початківець музикант і тільки вчитеся, то крім приробітку ви ще відточуєте свою майстерність. Знизьте ціну ще нижче, і це стане гарантією успішного розвитку вашої музичної кар'єри.
2
Знайдіть людей, які хочуть навчатися музиці і давайте їм приватні уроки. Пам'ятайте, що найчастіше музиці вчаться в юному віці. Тому пропонуйте свої послуги батькам або родичам в школах і дитячих садах. Знайдіть знайомих вчителів і попросіть, щоб вони про вас розповіли на батьківських зборах. Якщо ви не призначите фантастичну ціну на свої послуги, то ваше «працевлаштування» гарантовано. Також вашим талантом можуть зацікавитися в музичній школі і прийняти вас туди викладачем. Цей варіант кращий, т.к. ви самі зможете пропонувати додаткові заняття вашим студентам і ще отримувати зарплату за роботу з музичним класом.
3
Організуйте музичний колектив і спробуйте виступати зі своїми власними композиціями. Так починали багато груп. Звичайно, не у всіх вийшло досягти вершини айсберга популярності, але за умови, що ви добре граєте, стабільний заробіток на сценах ресторанів і кафе вам гарантований.