Як зробити стяжку підлоги в квартирі. стяжка підлоги розчином в квартирі.

Добре зроблена стяжка статі - основа вашого житла і в прямому, і в переносному сенсі. Не можна ні покласти паркет, ні настелити лінолеум, якщо не виконати декілька умови для створення «правильної» стяжки.
Вам знадобиться
  • Цемент, пісок, вода, пластифікатор, рівень, направляючі-маяки для стяжки, кельму
Інструкція
1
Видаліть з статі старе покриття і стяжку. Очистіть підлогу і знежирте його.
2
За допомогою гидроуровня промерьте ступінь перепаду висоти статі в кімнаті. Від найвищої точки відкладіть відстань, на якому, на вашу думку, повинна буде згодом перебувати поверхню стяжки. Бажано не робити стяжку товщиною менше сантиметра. По периметру кімнати прокреслите цей «нульовий рівень».
3
Встановіть на підлозі маяки (спеціальні напрямні). Вони допоможуть вам орієнтуватися при вирівнюванні товщини стяжки. За допомогою рівня вирівняти висоту всіх маяків і закріпіть їх на підлозі за допомогою такого ж розчину, який ви будете використовувати для стяжки. Розраховуйте відстань між маяками так, щоб вам зручно було розподіляти суміш для стяжки між ними.
4
Поки суміш з маяками сохне, приготуйте розчин для роботи. Можна використовувати готовий або змішати цемент і пісок в пропорціях 1: 3. Висипте в ємність з водою і розмішайте міксерній дрилем до стану однорідного густого крему. Через 5 хвилин знову протягом пари хвилин перемішуйте розчин.
5
Вилийте першу порцію суміші для стяжки біля стіни і за допомогою кельми «розтягуйте» її до маяка, вирівнюючи поверхню. Заповніть розчином поступово всю поверхню статі . Замішуйте розчин так, щоб використовувати його відразу після приготування - робити цю роботу легше з помічником.
6
Стяжка повинна висихати три-чотири тижні. Щоб вона не потріскалася, періодично змочуйте її водою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3P7Tyo4cU-4
Корисна порада
Якщо при замішуванні розчину додати в воду спеціальний пластифікатор, ризик пошкодження і розтріскування стяжки при висиханні знижується.