Як хлопцю накачати груди.

Для формування красивого м'язистого тіла чоловікові може бути недостатньо звичайної фізичної активності. Для розвитку окремих груп м'язів, наприклад, грудей, існують спеціальні вправи.
Інструкція
1
Почніть правильно харчуватися. Для розвитку м'язів дуже важливо велику кількість білків у раціоні. Їх можна отримувати з м'яса, птиці, яєць, а також з бобових культур. Не слід забувати і про жири, воліючи серед них рослинні, особливо оливкове масло. Можна додавати в свій раціон і спеціальне спортивне харчування - батончики і протеїнові коктейлі.
2
Якщо ви регулярно відвідуєте спортзал, проконсультуйтеся з тренером або інструктором. Він зможе дати вам поради з приводу оптимальної організації фізичного навантаження. Вона багато в чому залежить від стану вашої мускулатури на момент початку тренувань. Якщо ви раніше не займалися важкою атлетикою, вам слід починати з полегшених тренувань щоб уникнути травм.
3
При самостійних заняттях складіть собі програму тренувань своїми силами. Включіть в неї кілька обов'язкових вправ. Почніть заняття з розминки з використанням кардиоупражнений. Це може бути бігова доріжка або велотренажер. Проте навантаження не повинна бути надмірною. Щоб уникнути цього, стежте за своїм пульсом - він не повинен сильно відхилятися від вашої норми в спокійному стані.
4
Почніть силову частину тренування з жиму лежачи. Якщо для вас це перший опеньків подібних вправ, вибирайте найлегший вагу з можливого. Поступово нарощуйте його. У випадку, коли ви працюєте зі штангою на межі ваших можливостей, просите партнера по тренуваннях або інструктора страхувати вас, щоб уникнути травм. Виконуйте жим мінімум 20 разів за підхід. Після короткого відпочинку вправу можна повторити.
5
Робіть віджимання, широко розставивши руки. Це сприятиме напрузі не тільки біцепсів, але і м'язів грудей.
6
Доповніть ваш комплекс вправ роботою на тренажері для зведення рук. При виконанні даного завдання тримайте спину прямо, щоб уникнути зайвого навантаження на хребет.