Як визначити глибину кольору.

Глибина кольору малюнка - це, кажучи простою мовою, кількість квітів, відображене на картинці. Робота з глибиною кольору може збільшити або зменшити розмір малюнка. Визначити її можна декількома шляхами.
Інструкція
1
Перший і найпростіший крок - це чисто візуальне сприйняття. Однобітний, восьмібітний, шістнадцятибітну і трідцатідвухбітний малюнки будуть відрізнятися один від одного по насиченості. Однобітний, або монохромний, малюнок складається з двох кольорів - чорний і білий. Ніяких проміжних відтінків сірого. При погляді здалеку може здатися, що на зображенні присутні сірі кольори, проте при максимальній збільшенні буде видно, що цей сірий відтінок створений з чергування чорних і білих пікселів.
2
восьмібітного рисунок володіє спектром у двісті п'ятдесят шість кольорів. Щоб не проводити довгих аналогій, згадайте зображення, яке було на іграх приставки Dendy. Наявність кольорів не дає плавних переходів.
3
шістнадцятибітну зображення може складатися максимум з шістдесяти п'яти тисяч п'ятиста тридцяти шести кольорів. Тепер можна згадати приставку Sega з її зображенням. Наявність великої кількості квітів робить картинку максимально наближеною до нормального зоровому сприйняттю. Якщо на подібному зображенні присутні досить контрастні кольори, його можна сплутати з 32-х бітним. Однак переходи з відтінку в відтінок будуть східчастими і не будуть плавними. 16-тібітная палітра часто використовувалася на комп'ютерах з ОС Windows 9x.
4
В 32-х бітному зображенні може бути 4294967296 квітів. Це глибина кольору, найбільш наближена до природного відображенню квітів.
5
Існують й інші значення: 12, 24, 36, 48 біт. Щоб подивитися точне значення глибини, зайдіть у властивості зображення, вкладка «Докладно», рядок «Глибина кольору».