Як назвати свою фірму.

Одним з головних питань при відкритті нового бізнесу, полягає в назву фірми. Від того, наскільки звучним і незабутнім буде ім'я, залежить ваш успіх. Надалі - воно може стати вашим зареєстрованим брендом. Довірити вибір ви можете професіоналам. При бажанні, можна самостійно подумати над цим питанням.
Інструкція
1
Вибираючи ім'я своєї фірмі, завжди думайте про своїх партнерів і клієнтів. Враховуйте, на яку вікову групу зосереджений ваш бізнес.
2
Назва повинна викликати у людей тільки позитивні емоції.
3
Придумав слово або словосполучення, проведіть соціологічне опитування 30-40 осіб. Категорія людей, при опитуванні, повинна складати вікову і соціальну групу ваших майбутніх клієнтів. Можливо, вам підкажуть варіанти назви самі потенційні клієнти.
4
Ніколи не давайте вашій фірмі імена або прізвища людей. Надалі, якщо раптом доведеться продати фірму , ніхто не захоче її купувати під чужим ім'ям. З імен чи прізвищ беріть тільки початкові букви, і з'єднувати їх. Вийде назва, яка не застосовується ні до кого особисто.
5
Можна придумати словосполучення, безпосередньо стосується діяльності фірми. Підбирайте назва яскраве і запам'ятовується. Не намагайтеся охопити весь спектр вашої діяльності. Головне - озвучити основний напрямок вашої діяльності.
6
Якщо ви даєте фірмі іноземне словосполучення, то зробіть переклад, щоб знати значення слова. Краще давати ім'я мовою країни, в якій ви ведете бізнес.
7
В назвах фірми заборонено використовувати слова - Російська Федерація, Росія, назви областей, міст, регіонів, партій.
8
Коли ви вибрали ім'я і пішли реєструвати його в Роспатент, майте запасні варіанти. Так як ця назва може бути зайнятим та зареєстрованим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=s3eZWOcksCE