Як відмінно відзначити Новий рік.

Новий рік - сімейне свято. Але традиційний святковий вечеря, що включає перегляд концерту по ТБ, влаштовує далеко не всіх. Відзначте наступ нового року яскраво і неординарно.
Інструкція
1
Новий рік наодинці з коханою людиною. Хто сказав, що новорічна ніч обов'язково повинна пройти в галасливій компанії? Влаштуйте «інтимний» Новий рік. Із запрошених - тільки лише ваша друга половина. На столі фрукти, вишукані страви (можна замовити з ресторану) і дороге шампанське. Свічки додадуть таємничості, а невелика, але вбрана зі смаком елочка - святкової атмосфери. Зробіть оригінальний подарунок - парфуми, косметика, сорочки та набори для гоління занадто примітивні і очікувані.
2
Замовте для себе і своїх друзів політ на повітряній кулі в новорічну ніч. Уявіть - ви побачите вечірнє місто в найголовнішу ніч у році з висоти пташиного польоту. Вогні головної міської ялинки, святкові салюти і народні гуляння - ви зможете охопити все відразу. Візьміть з собою трохи їжі і шампанського, щоб підняти келихи, коли годинник проб'є північ і почнеться відлік нового року.
3
Орендуйте на одну ніч будиночок в лісовій зоні. Перед Новим роком знайти оголошення про здачу таких «хатинок» в комплекті з невеликою лазнею нескладно. Ціни можуть бути найрізноманітнішими, але якщо ви обмежені в бюджеті, запропонуйте скинутися всім запрошеним. Адже якщо розділити цю суму на всіх, витрати виявляться незначними. Правда, розважальну програму доведеться придумувати самостійно. Скористайтеся інтернетом - там ви знайдете масу розіграшів, конкурсів та інших способів весело відпочити у великій компанії. Частування для святкового столу можна приготувати самостійно або замовити в ресторані - правда визначитися із замовленням доведеться заздалегідь, в новорічну ніч у них аврал. А можна розділити обов'язки - разом з гостями продумати меню, узгодити його і домовитися таким чином, щоб кожен приготував певну страву і приніс його з собою.