Як виник конкурс "Євробачення".

Конкурс «Євробачення» проводиться щорічно, і кожного разу він привертає до екранів телевізорів мільйони глядачів по всьому світу. Учасники є кращими виконавцями пісень у своїй країні, а їхні виступи являють собою справжні шоу.
Інструкція
1
Історія «Євробачення» почалася зі створення Європейського мовного союзу в 1950 році. Він об'єднав більше двадцяти країн Західної Європи. До 2011 року в нього входять 79 країн, у тому числі і Росія (а саме - «Перший канал», «Росія» і «Маяк»). Членами Європейського мовного союзу було прийнято рішення про створення шоу, яке в майбутньому посприяло б об'єднанню Європи в культурному плані. Саме так і виникло «Євробачення».
2
Перший конкурс був проведений ще в 1956 році, і відбувся він у Швейцарії (Лугано). Учасниками першого шоу стали представники власне Швейцарії, Італії, Німеччини та ще чотирьох європейських країн. Поступово кількість виконавців, які бажали взяти участь у конкурсі, зросла настільки, що їх виступи просто не вміщалися в розумну кількість годин, передбачених для шоу. Саме тоді члени Спілки прийняли рішення про відсторонення країн, які показали гірші результати, на кілька років.
3
«Євробачення» набирало обертів, з кожним роком його учасники ставали все більш професійними і цікавими в музичному плані. Привабливість конкурсу для глядачів полягає в тому, що саме вони обирають представника своєї країни і висувають його для участі. Крім цього, твір, представлене на суд журі та глядачів по всьому світу, має бути новим і не повинно видаватися до першого жовтня поточного року на комерційній основі.
4
Поступово конкурс «Євробачення» став стартовим майданчиком для кар'єри багатьох успішних виконавців. Так, в 1974 році його переможцем стала група зі Швеції під назвою ABBA, яка пізніше підкорила весь світ своїми хітами.
5
Росія вперше взяла участь у конкурсі тільки в 1994 році, але успіху досягла лише у 2000, коли на «Євробаченні» виступила співачка Алсу, яка першою з російських виконавців представила пісню не російською, а англійською мовою. Її Solo зайняло друге місце (до цього найкращим результатом ставало лише дев'яте). Після цього результати росіян були не на висоті, але в 2003 році група «Тату» все ж посіла третє місце.
6
Тріумф Росії на «Євробаченні» розпочався в 2006 році, коли представником її став співак Діма Білан. Зі своєю піснею Never let you go він став другим. Він повторив свою спробу в 2008, і на цей раз композиція Believe стала першою. Перемозі безсумнівно посприяло шоу, в якому брали участь люди, знамениті на весь світ: фігурист Євген Плющенко і скрипаль Едва Мартон, що з'явилися на сцені під час виступу Білана.