Як вибрати аву для контакту. Ави для контакту високого дозволу.

Соціальна мережа "ВКонтакте" існує з 2006 року і набирає все більшої популярності. І одним із способів виразити свою індивідуальність для зареєстрованого в цій мережі - це підбір відповідного аватара, який би при цьому відповідав правилам ресурсу.
Інструкція
1
Дотримуйтесь правил, які пред'являє соціальна мережа "ВКонтакте" до користувачів при завантаженні аватарок. Оскільки політика ресурсу передбачає реєстрацію сторінок реальних людей, кожен повинен розміщувати свою справжню фотографію. Однак на практиці ви можете поставити в якості аватара абстрактний малюнок або фото. У цьому випадку ви ризикуєте тільки тим, що користувачі можуть помітити вашу сторінку як імовірно що не відповідає дійсності. У цьому випадку при пошуку вона буде відображатися в кінці списку. Заблокувати ж вас можуть тільки в разі якщо зображення носить відверто непристойний характер або містить екстремістські гасла.
2
При розміщенні свого реального зображення виберіть фотографію, на якій ваше обличчя видно крупним планом. Бажано вибирати поодинокі, а не групові знімки. Так відвідувачеві вашої сторінки буде простіше зрозуміти, як ви виглядаєте. У фотографії повинно бути достатньо високий дозвіл, щоб виглядати чіткою. Конфігурація зображення може бути будь - підходять і горизонтальні, і вертикальні знімки.
3
При бажанні додатково прикрасьте свою аватару. Для цього існує багато різних програм, які можна скачати або використовувати онлайн. Наприклад, одна з програм розміщена на ресурсі Avazun.ru. Ви можете зробити для своєї фотографії рамку, наприклад, із зазначенням VIP-статусу, в реальності не привласнює користувачам. Також за допомогою програми можна зробити колаж, з'єднавши кілька фотографій в одне зображення. Для додаткового ефекту можна обробити знімок у програмі Photoshop, наприклад, змінивши зовнішній вигляд фотографії за допомогою ефекту сепії.
Зверніть увагу
Не використовуйте чужі фотографії в якості своєї аватари. У тому випадку людина, зображена на ній, може поскаржитися модератору, і ваша сторінка може бути заблокована.